Meistriliiga esimese üleminekumängu võitis kindlalt esiliiga klubi | Jalgpall

2265372h3820t24

Tere tulemast Eestisse! Meistriliiga esimeses üleminekumängus nägime põnevat võistlust, kus esiliiga klubi võitis kindlalt. See oli tõeline meistriklass ja jalgpallifännid olid vaimustuses. Tehtud töö tulemusena on esiliiga klubi tõestanud oma võimekust ja kindlasti on neil veel palju põnevat pakkuda tulevikus. Meie jalgpallisündmused pakuvad alati põnevust ning võistlusvaimu, seega ärge jätke neid mänge maha! Ootame teid järgmistele põnevatele jalgpalliüritustele Eestis!

Saalijalgpalli meistriliiga esimeses üleminekumängus alistas Saku Sporting võõrsil 10:4 Rummu Dünamo. Seeria võiduks on vaja vastane alistada kahes kohtumises.

Pühapäeval Kohilas peetud kohtumises läksid Sportingu mängijad juba nelja minutiga 3:0 juhtima ja võitsid poolaja 5:1. Teisel poolajal suutsid dünamolased küll korraks vahet vähendada kahele väravale (5:3), kuid lõpuks said sakulased kindla 10:4 võidu.

Võitjate kasuks lõi neli väravat Madis Nurmik.

Seeria teine mäng peetakse 25. veebruaril Saku gümnaasiumi spordikompleksis.

Rummu Dünamo sai meistriliigas 2 võidu ja 12 kaotusega eelviimase, seitsmenda koha. Saku Sporting oli esiliigas 12 võidu, 2 viigi ja 4 kaotusega kolmas.

Esiliiga võitis Kopli City FC, kes sai õiguse tõusta meistriliigasse, kust kukkus esiliigasse FC Jõgeva Wolves. Esiliigas sai teise koha Sillamäe FC NPM Silmeti duubelmeeskond.

In conclusion, the first relegation play-off match in the Meistriliiga was a resounding victory for the esiliiga club. This result has the potential to shake up the top division and create a new force in the Estonian football scene. It will be interesting to see how the promoted team will fare in the Meistriliiga and if they can make a significant impact in the upcoming season. This win has undoubtedly brought a new level of excitement and anticipation for the future of football in Estonia.

Loe rohkem:  Ebapopulaarne Klinsmann sai ametist vabaks | Jalgpall