Malõgina kaotas Sunderlandis maratonmatši | Tennis

1204655h932ft24

Tere tulemast! Malõgina kaotas Sunderlandis maratonmatši – headline news in Estonia! The young tennis star’s disappointing loss in the marathon match has captured the attention of sports fans across the country. The close and hard-fought battle has everyone talking, as they wonder how Malõgina will bounce back from this setback. Tennis enthusiasts are eagerly awaiting her next match, hoping to see her return to top form. The news has sparked a wave of support and anticipation, as the country rallies behind their talented athlete.

23-aastane Elena Malõgina (WTA 346.) langes Suurbritannias Sunderlandis peetaval W35 ITF-i tenniseturniiril teises ringis konkurentsist välja.

Malõgina jäi kolm tundi ja 11 minutit kestnud kohtumises alla poolatarile Urszula Radwanskale (WTA 484.) 4:6, 7:5, 4:6. Kordades tuntum on muidugi Urszula vanem õde Agnieszka, kes on olnud Wimbledoni finalist ja maailma teine reket. Praegu 33-aastane Urszula on parimal nädalal olnud maailma 29. reket, aga see oli nii ammu kui 2012. aasta oktoobris. Alates 2016. aasta juulist pole noorem Radwanska kordagi TOP200 sekka kuulunud, vahendab tennisnet.ee.

Esimeses setis võitis Malõgina vaid ühe oma servigeimi, mistõttu ei aidanud isegi tema kolmest murdest. Teises setis lasi Malõgina 5:2 eduseisust vastasel viigistada, aga uus murre seisul 6:5 otsustas. Kolmandas setis tegi aga Radwanska ainsa murde seisul 4:4.

Esimeselt servilt said vähe punkte mõlemad (Malõgina 54 ja Radwanska 56 protsenti), kuid poolatari parem esimese pallingu õnnestumisprotsent (Malõgina poolt vaadatuna 64 ja 81) tähendas palju.

Manacori M15 turniiril kaotasid Oliver Ojakäär ja Kristjan Tamm paarismängu veerandfinaalis kolmandana asetatud Hollandi paarile Michiel de Krom – Ryan Nijboer 5:7, 4:6. Eestlastel läks esimeses setis kaduma neli settpalli, kui nad vastaste servil juhtisid 5:4, 40:0. Järgmises geimis kaotati oma serv ja teises setis enam lootusi polnud, sest vastased kaotasid viies servigeimis kokku vaid ühe (!) punkti, aga oma murde tegid ära. Esimeselt pallingult võitsid hollandlased 83 ja eestlased 58 protsenti punktidest. Punktide üldarv oli üllatavalt selgelt De Kromi ja Nijboeri kasuks 73:45.

Loe rohkem:  Mehhikos võidutsenud de Minaur ruttas elukaaslase triumfi vaatama | Tennis

Kuigi Malõgina kaotas Sunderlandis maratonmatši on ta endiselt tunnustust väärt. Tema osavus ja pühendumine tennisemängule on imetlustvääriv ning tema panus spordimaailma on märkimisväärne. Kaotus on osa spordist ning see ei vähenda tema saavutusi ega pühendumust. Malõgina on eeskujuks teistele noortele sportlastele, kes soovivad saavutada suurt edu spordimaailmas. Tema visa töö ja võistlusvaim näitavad, et edu saavutamine nõuab järjekindlust ja pühendumust ning meil on õnnelikud, et saame tema saavutustele kaasa elada.