Madridi Real pani Vinicius Juniori tüürimisel Barcelona kindlalt paika | Jalgpall

2215257hf0ect24

Tere tulemast! Jalgpallisõpradele üle Eesti on viimastel päevadel räägitud vaid ühest asjast – Madridi Reali ja Barcelona kohtumisest, kus Vinicius Juniori juhendamisel pandi Barcelona kindlalt paika. See mäng oli täis põnevust, kirge ja võitlusvaimu ning pakkus fännidele unustamatuid emotsioone. Vinicius Juniori tõhus juhtimine mängu ajal andis Realile kindla eelise ning jätkas nende võidukäiku. See sündmus tõestas taas, et jalgpall on kirglik ja ettearvamatu ning pakub alati üllatusi.

Madridi Real alistas Riyadhis toimunud Hispaania superkarikamängus Barcelona 4:1.

Vinicius Junior lõi juba esimese kümne minutiga kaks väravat ja kuigi Robert Lewandowski vähendas 33. minutil Barcelona kaotusseisu minimaalseks, tabas brasiillane kuus minutit hiljem ka penaltipunktilt ja sai seega juba avapoolajal kirja kübaratriki.

Madridi Real oli kohtumise domineerivam pool ja teine poolaeg muudatust ei toonud. 64. minutil lõi Rodrygo lõppseisuks 4:1 ja Barcelona jäi kaitsja Ronald Araujo teise kollase kaardi järel 71. minutil arvulisse vähemusse.

Hispaania superkarika omanikku selgitatakse alates 1982. aastast ja kokkuvõttes on Barcelonal siiski üks tiitel enam kui Realil: vastavalt 14 ja 13.

Kokku on Hispaania superkarika võitnud ajaloo jooksul kümme erinevat klubi, kahele esimese järgnevad kolme tiitliga Bilbao Athletic ja La Coruna Deportivo.

Kokkuvõttes võib öelda, et Madridi Reali võit Barcelona üle näitab nende meeskonna ühtsust ja võimekust. Vinicius Juniori tüürimisel suutsid nad kindlalt paika panna Barcelona, jättes vastase meeskonna väheste võimalustega. See võit tugevdab Madridi Reali positsiooni La Liga tabelis ning annab neile enesekindlust ka järgnevateks mängudeks. Samas peab Barcelona leidma viise, kuidas oma mängu parandada ja vastastele paremini vastu hakata. Kokkuvõttes oli see põnev ja pingeline mäng, mis näitab Hispaania jalgpalli kõrget taset.

Loe rohkem:  Tartu oli Jõhviga raskustes, aga pääses siiski poolfinaali | Jalgpall