Lyon ja Chelsea alustasid sõelmänge võidukalt | Jalgpall

2314539h633at24

Esmakordselt sõelringis kohtunud Lyon ja Chelsea alustasid mängude sarja võidukalt, pannes jalgpallisõpru üle maailma põnevusest õhku ahmima. Mõlemad meeskonnad näitasid oma võimekust ja mängisid südikalt, tehes selgeks, et edu ja võitlusvaim on neil veres. Need mängud on pannud fännid rääkima ja ennustama tulevasi kohtumisi, tekitades põneva ootusärevuse atmosfääri. Lyon ja Chelsea on tõestanud, et jalgpall on nende jaoks kirg ja nad on valmis võitlema iga palli eest kuni lõpuvileni.

Jalgpalli naiste Meistrite liigas tehti teisipäeval algust veerandfinaalidega. Avamängudes said võidurõõmu tunda kaheksakordne võitja Lyoni Olympique ja Inglismaa meister Londoni Chelsea.

Lyon kohtus võõrsil esmakordselt veerandfinaali jõudnud Lissaboni Benficaga. Avapoolajal haaras endale initsiatiivi Benfica ning võõrustaja asus 43. minutil Andreia Faria tabamusest juhtima.

Teist poolaega dikteeris juba Lyon. Delphine Cascarino seadis 63. minutil jalule viigi ja külaliste võiduvärava eest hoolitses Sara Dabritz, kes suunas Lindsey Horani tsenderdusest tulnud palli 79. minutil peaga väravasse. Nõnda võttis Lyon avamängust kaasa 2:1 edu.

Õhtu teises kohtumises sai Chelsea võõral väljakul 3:0 jagu sõelmängude debüüdi teinud Amsterdami Ajaxist. Chelsea läks esimesel poolajal Lauren Jamesi ja Sjoeke Nüskeni väravatest juhtima ning teise poolaja lõpuminutitel vormistas lõpptulemuse Nüskeni teine täpne tabamus.

Tiitlikaitsja Barcelona läheb kolmapäeval vastamisi norrakate Branniga. Teises mängus kohtuvad omavahel Pariisi Saint-Germain ja rootslaste BK Häcken.

Kokkuvõttes võib öelda, et nii Lyon kui ka Chelsea alustasid sõelmänge jalgpallis väga tugevalt ja võidukalt. Mõlemad meeskonnad näitasid suurepärast mänguplaani, oskusi ning meeskonnavaimu. Nende esitus oli silmapaistev ning loob hea aluse edaspidiseks turniiriks. Jalgpallifännid võivad oodata põnevaid ja tasavägiseid mänge ka edaspidi, kui need kaks tiimi oma oskusi kokku panevad. On selge, et Lyon ja Chelsea on mõlemad väga tugevad vastased ning võivad jõuda kaugele sellel hooajal.

Loe rohkem:  Aston Villa mängib kaheksa seas Prantsusmaa klubiga | Jalgpall