Liverpool pani Chelsea kindlalt paika | Jalgpall

2237565hd894t24

Tere tulemast Eestisse, kus jalgpall on suure populaarsusega! Liverpooli ja Chelsea vaheline mäng oli äärmiselt põnev ning tõi kaasa palju elevust ja emotsioone. Mäng oli täis pinget ja põnevust ning Liverpool suutis kindlalt paika panna Chelsea meeskonna. See oli suur võit kõigile Liverpooli fännidele üle maailma. Selles mängus nägime ka palju suurepärast jalgpalli ning kindlasti jäi see mäng paljudele meelde. Jalgpalli peetakse siin suure au ja lugupidamisega ning see mäng oli kindlasti üks tähtsamaid sündmusi sel nädalal.

Jalgpalli Inglismaa kõrgliigas peeti kolmapäeval kolm 22. vooru kohtumist, milles olid võidukad Liverpool, Manchester City ja Tottenham Hotspur.

Tabeliliider Liverpool võttis neljanda võidu järjest, kui sai kodus 4:1 jagu Chelseast. Liverpooli kangelaseks kerkis 20-aastane äärekaitsja Conor Bradley, kes lõi võõrustaja teise värava ning tegi eeltöö nii Diogo Jota kui ka Dominik Szoboszlai tabamusele. Kodumeeskonna viimase värava eest hoolitses Luis Diaz.

Tiitlikaitsja Manchester City teenis samuti neljanda liigavõidu järjest, alistades kodus väljalangemistsoonis vireleva Burnley 3:1. Julian Alvarez viis City juba 22. minutiks 2:0 juhtima ning kohe teise poolaja alguses kindlustas eduseisu Rodri. City rivistusse naasis väravatemasin Erling Haaland, kes sekkus mängu 71. minutil.

Tottenham Hotspur tõusis tabelis tagasi esinelikusse, kui oli kodus 3:2 parem Brentfordist. Külalised läksid avapoolajal Neal Maupay väravast juhtima, kuid Tottenham lõi teise poolaja alguses kaheksaminutilise perioodi jooksul kolm väravat vastu. Esimesena oli täpne Destiny Udogie 48. minutil ja minut hiljem kasvatas eduseisu Brennan Johnson. Väravatelaviini lõpetas Richarlisoni tabamus 56. minutil.

Liverpool on 51 punktiga tabeliliider. Neile järgnevad võrdselt 46 punkti kogunud Manchester City ja Londoni Arsenal. Tottenham ja Aston Villa jagavad neljandat-viiendat kohta 43 punktiga.

Loe rohkem:  Lõuna-Korea tuli taas rongi alt välja ja kindlustas koha poolfinaalis | Jalgpall

Neljapäeval on omavahel vastamisi West Ham – Bournemouth ja Wolverhampton Wanderers – Manchester United.

Kokkuvõttes võib öelda, et Liverpool näitas täna tõelist meisterlikkust ja kindlustas kindla võidu Chelsea üle. nende mänguplaan oli hästi läbimõeldud ja täideti täpselt ning tulemus oli selgelt näha. Samas ei saa ka Chelsea meeskonda alahinnata, sest nad võitlesid kuni lõpuni. Kokkuvõttes oli see põnev jalgpallilahing ning kindlasti suurepärane kogemus nii mängijatele kui ka fännidele. Eesti jalgpallisõprade jaoks on kindlasti põnev jälgida nende kahe tugeva meeskonna edasisi mänge ning näha, kuidas hooaeg edasi kulgeb.