Liverpool lükkas Arsenali auti, Man City sai suure võidu | Jalgpall

2205487h4cd6t24

Tere tulemast Eesti jalgpallisõpradele! Eile toimus põnev mäng, kus Liverpool lükkas Arsenali auti, samal ajal kui Manchester City sai suure võidu. See oli tõeline põnevust pakkuv jalgpalliõhtu, kus mõlemad mängud näitasid meeskondade ülimat võitlustahet ja oskusi. Kui olete jalgpalli fänn, siis kindlasti ei taha te seda uudist mööda lasta. Tehke endale mõnus tass kohvi ja valmistuge kogema jalgpalli maagiat, mis vallutas eile õhtul jalgpalliplatsid.

Inglismaa jalgpalli karikasarja kolmanda ringi ehk kõige kesksemas vastasseisus sai Liverpool võõrsil jagu Arsenalist 2:0.

Esimesel poolajal oli kõvasti ohtlikum Arsenal, kes tegi koguni 13 pealelööki, neist viis raamidesse. Liverpoolil olid samad näitajad kaks ja null.

Teisel poolajal mäng võrdsustus ja 80. minutil avas Jakub Kiwiori omaväravast skoori hoopis Liverpool. Lõppseisu vormistas üleminutitel Luis Diaz.

Koha neljandas ringis tagas ka Manchester City, kes oli kodus parem esiliigasse kuuluvast Huddersfield Townist 5:0. Kaks väravat kirjutati Phil Fodeni nimele.

Kolm Premier League’i klubi ei suutnud pühapäeval aga koduväljakul alistada madalamate liigade võistkondi ja viigilised tulemused tähendavad kordusmänge.

Nottingham Forest piirdus tugevuselt kolmanda liiga klubi Blackpooli vastu 2:2 viigiga, Luton Town samuti tugevuselt kolmanda liiga klubi Bolton Wanderersi vastu 0:0 viigiga ja West Ham United esiliigaklubi Bristol City vastu 1:1 viigiga.

Kolmandas ringis on mängimata vaid üks vastasseis, kui Manchester United sõidab esmaspäeval külla tugevuselt kolmandale liigatasemele kuuluvale Wigan Athleticule.

In conclusion, Liverpool’s dominant performance against Arsenal and Manchester City’s convincing win showcase the strength of these teams in the Premier League. It is clear that Liverpool and Manchester City are serious contenders for the title this season. The skill and determination displayed by both teams on the pitch is a testament to their quality and potential for success. As the season progresses, it will be interesting to see how these teams continue to perform and compete at the highest level of football.

Loe rohkem:  Mets aitas St. Paulil taas taga nulli hoida ja esikohta kindlustada | Jalgpall