Lisaminutite värav tõi Interile hooaja esimese karika | Jalgpall

2226369hcb12t24

Tere tulemast Eestisse! Spordi uudised on alati põnevad ja täna pole erand. Hiljuti toimunud jalgpalli mängus tuli Interile hooaja esimene karikas tänu lisaminutite väravale. See oli põnev ja pingeline mäng, mis ei jätnud kedagi ükskõikseks. Olen kindel, et see võit on tekitanud palju elevust ja uhkust fännide seas üle kogu riigi. See on suurepärane saavutus ja näitab meeskonna pühendumust ja võitlusvaimu. Loodame, et see võit toob veel palju positiivseid emotsioone ja edu Interile. Aitäh, et jagate seda lugu meiega!

Jalgpalli Itaalia superkarika võitis kolmandat aastat järjest Milano Inter, kes alistas Saudi Araabias peetud finaalis Napoli 1:0.

Kuigi Interi ohustas pidevalt Napoli väravat ja tegi normaalajal kokku 21 pealelööki, siis 90 minuti jooksul vastaste võrku ei sahistatud. Seda vaatamata asjaolule, et Napoli mängis 60. minutist alates kümnekesi, sest ründajale Giovanni Simeonele näidati teist kollast kaarti.

Otsustav läbimurre sündis alles 90+1. minutil, kui Benjamin Pavardi paremalt äärelt tulnud söödu realiseeris kapten Lautaro Martinez ja kindlustas Interile kaheksanda superkarika tiitli.

Enne kohtumise teise poolaja algust mälestati leinaseisakuga Itaalia koondise läbi aegade suurimat väravakütti Luigi Rivat. 1968. aastal Euroopa meistriks kroonitud ründaja suri esmaspäeval 79-aastaselt.

Riva mängis suurema osa oma karjäärist Ragnar Klavani kunagises koduklubis Cagliaris, aidates klubil 1970. aastal võita oma senise ainsa Itaalia meistritiitli. Aastatel 1965-1974 Itaaliat esindanud Riva lõi rahvuskoondise eest 42 mänguga 35 väravat.

Kokkuvõttes võib öelda, et Inter saavutas hooaja esimese karika tänu Lisaminutite väravale. Tulemus näitab meeskonna pühendumust ja võitlusvaimu ning annab kindlasti positiivse tõuke edaspidiseks hooajaks. Samuti näitab see, et jalgpall on ettearvamatu mäng, kus võidud võivad tulla ka viimastel minutitel. Interi fännid võivad olla uhked oma meeskonna saavutuse üle ning loota veel rohketele võitudele tulevikus.

Loe rohkem:  Tallinna Kalevi treenerite pingiga liitub Soome jalgpallilegend | Jalgpall