Liivimaa taliliiga algas Flora võiduga | Jalgpall

2217768hbc66t24

Tere tulemast Eesti jalgpalli maailma! Liivimaa taliliiga on taas alanud ja algas põneva võiduga. Flora võidutses avamängus ning tõi rõõmu kõikidele jalgpallisõpradele üle riigi. See on vaid esimene samm põnevasse ja põnevusrikka talihooaja, kus on oodata palju põnevaid mänge ja haaravaid hetki. Eesti jalgpall on alati olnud oluline osa meie kultuurist ning see võit on vaid üks näide sellest, kuidas kirg ja pühendumus võivad luua suuri saavutusi. Astu meiega kaasa ja ela kaasa Liivimaa taliliiga põnevale hooajale!

Eesti ja Läti jalgpalliklubide osalusel peetav Liivimaa taliliiga avamängus alistas Eesi meister Tallinna Flora mulluse Läti meistriliiga viienda meeskonna FK Liepaja 3:1.

Kui avapoolaeg Liepaja jalgpallihallis lõppes Rassoul Ba ja Mark Anders Lepiku tabamuste järel 1:1 viigiseisuga, siis teisel poolajal pani Flora oma paremuse maksma. 67. minutil kasvatas eduseisu Tony Varjund, võidu kinnistas 79. minutil äsja meeskonnaga liitunud Maksim Kalimullin, vahendab jalgpall.ee.

Sel nädalal on Liivimaa taliliigas ees ootamas veel kolm B-tasandi kohtumist. Reedel, 19. jaanuaril sõidab JK Narva Trans külla FK Tukums 2000 meeskonnale. Mõlemad meeskonnad lõpetasid eelmisel hooajal koduliigades kaheksandal kohal. Mängu avavile kõlab Rimi OSC jalgpallihallis kell 13.30.

Premium liigas seitsmenda kohaga lõpetanud FC Kuressaare võõrustab laupäeval, 20. jaanuaril Haapsalu Uuemõisa jalgpallihallis Läti üheksandat meeskonda FK Mettat. Mängu avavile kõlab kell 14.00.

B-liiga mängunädala lõpetab pühapäeval, 21. jaanuaril toimuv kohtumine Läti esiliiga eelmise hooaja võitja Grobinas SC/LFS ja Premium liigas üheksandal kohal lõpetanud Tartu JK Tammeka vahel. Kohtumine toimub Liepaja jalgpallihallis ja avavile antakse kell 18:30.

Kokkuvõttes võib öelda, et Liivimaa taliliiga avamäng oli põnev ja edukas, kus FC Flora suutis võita Narva Transi 3:2. Mäng näitas mängijate head füüsilist ettevalmistust ja meeskondade võitlusvaimu. See mäng tõotab põnevat hooaega ning paneb fännid ootama palju rohkem põnevaid mänge tulevikus. Loodame, et ülejäänud hooaeg toob sama põnevat jalgpalli ja põnevat konkurentsi, ning toob rõõmu kõigile jalgpallisõpradele üle Eesti.

Loe rohkem:  Ebapopulaarne Klinsmann sai ametist vabaks | Jalgpall