Lewandowski üleminutite penalti andis Barcelonale võidu | sport

Tere tulemast, spordisõbrad! Mis kuum uudis jalgpallimaailmas! Lewandowski üleminutite penalti andis Barcelonale võidu. Hispaania jaoks on see suur triumf, kuna Barcelona on viimastel aastatel võidelnud oma koha eest tipptasemel. See võit tõestab nende võimekust ja võimekust võidelda isegi rasketel hetkedel. Lewandowski on kindlasti kangelaseks nii Barcelona kui ka Poola fännidele. Tundub, et see on ainult üks paljudest põnevatest sündmustest, mis ootavad ees tulevikus jalgpalli maailmas. Jääge lainel, et olla kursis rohkemate põnevate uudistega spordimaailmast!

Hispaania jalgpalli kõrgliigas püsis Barcelona laupäeval liigatabelis kolmandal kohal, kuid vajas võõrsil Celta Vigo vastu üleminutite penaltit.

Matš algas rabedalt ning kumbki meeskond ei suutnud alguses võimalusi realiseerida. Avapoolaja viimasel minutil sai Robert Lewandowski hakkama soliidse sooritusega, kui sai palli osavalt kontrolli alla ning paugutas siis karistusala joonelt Barcelona juhtima.

Kodupublik ei pidanud pärast vaheaega aga kaua ootama, sest Celta Vigo korraldas paremalt äärelt hea rünnaku, mille lõpetas Iago Aspas. Hispaanlase 47. minuti löök võttis Barcelona kaitsjalt rikošeti ning lõpetas siis väravavõrgus.

Viigiseis püsis kuni kohtumise üleminutiteni, mil Celta Vigo poolkaitsja Fran Beltran palli klaarides Barcelona noort tähte Lamine Yamali lõi. Celta Vigo puurilukk Vicente Guaita tõrjus küll Lewandowski penalti, kuid ta astus selgelt enne lööki joonelt ära, mistõttu anti Barcelonale teine võimalus. Lewandowski realiseeris kindlalt ja Barcelona teenis seitsmendal üleminutil 2:1 võidu.

Pärast 25 mänguvooru on Barcelona kogunud 54 punkti, hoides sellega liigatabelis kolmandat kohta. Neist kolme punkti kaugusel on Madridi Atletico, kes lõi laupäeval Las Palmase vastu viis vastuseta väravat.

Tabelitipp Madridi Real (61 punkti) mängib pühapäeval, teisel kohal asetsev Girona (56) mängib esmaspäeval.

Loe rohkem:  Liiv sõitis USA-s ka teisel katsel Eesti rekordi lähedale | sport

Teised tulemused:
Osasuna – Cadiz 2:0
Valencia – Sevilla 0:0

Kuigi Lewandowski üleminutite penalti andis FC Barcelonale võidu, ei saa eitada Bayern Müncheni meeskonna võitlusvaimu ja tahtejõudu. Mäng oli äärmiselt pingeline ja pakkus palju emotsioone nii mängijatele kui ka fännidele. See tulemus näitab, kui ettearvamatu ja põnev võib jalgpall olla ning kuidas üks hetk võib muuta kogu mängu dünaamikat. Ükski meeskond ei ole kindel võitja enne lõpuvilet ning see teebki jalgpalli nii põnevaks ja ettearvamatuks spordialaks. Loodame, et tulevased matšid toovad sama palju põnevust ja emotsioone!