Levadia lõi ka hooaja teises mängus kuus vastuseta väravat | Premium liiga

2292239hd867t24

Estonia’s Levadia made a dominating statement in their second game of the season by scoring six unanswered goals. This impressive performance in the Premium Liiga showcased the team’s strength and skill on the field. Fans were thrilled to witness such a remarkable display of talent, and it has set the tone for what promises to be an exciting season ahead. Levadia’s relentless attack and solid defense proved they are a force to be reckoned with in Estonian football.

Jalgpalli Premium liiga hooaja teises voorus teenis tiitlinõudleja FCI Levadia teist mängu järjest 6:0 võidu. Laupäeval alistati selle skooriga Kuressaare.

Nädala eest oma hooaja avamängus koduväljakul 6:0 Narva Transi alistanud Levadia sõitis teise vooru raames külla Kuressaarele ja kirjutas kolm punkti tabelisse sama tulemusega. Juba teisel minutil viis Levadia juhtima Joao Pedro, veerand tundi hiljem tõrjus Magnus Karofeld Felipe Felicio penalti, aga järgnenud nurgalöögiolukorras saatis Mihkel Ainsalu palli võrku.

Teisel poolajal lõi Levadia neli väravat, kui 49. minutil sai jala valgeks Ahmad Gero, kaheksa minutit hiljem Felipe Felicio, 67. minutil Mark Oliver Roosnupp ja lõppskoori vormistas 74. minutil Frank Liivak.

Kuressaare sai nõnda teise järjestikuse 0:6 kaotuse, nädala eest kaotati koduväljakul Nõmme Kaljule, kes oli nüüd laupäeval Narva Transist üle 3:0. 13. minutil viis kodumeeskonna ette Danõl Maštšenko, avapoolaja viimasel minutil suurendas Kalju edu Promise David ning seisu 3:0 tõi 52. minutil penaltist tabloole Alex Matthias Tamm.

Laupäeval esimesena lõppenud mängus pakkus Tartu Tammeka veerandtuhandele Sepa jalgpallistaadionile kogunenud fännile ilusa elamuse, kui alistas Ahmed Basheri kuuenda minuti resultatiivsest penaltist 1:0 Pärnu Vapruse. Eelnenud olukorras sai Uku Kõrre punase kaardi ehk külalismeeskond mängis sisuliselt terve mängu kümnekesi.

Loe rohkem:  TÄNA OTSE | Premium liigas toimub esmakordselt Nõmme derbi | Premium liiga

Kokkuvõttes võib öelda, et Levadia esitas suurepärase esituse oma teises mängus, lüües kuus vastuseta väravat. Premium liiga meeskond näitas selgelt oma võimekust ja tugevat meeskonnatööd. Nende järjekindel esitus on kindlasti julgustav nende fännidele ja paneb teised meeskonnad neid tähele panema. Loodame, et Levadia suudab jätkata oma head hoogu ja jätkata võidukalt hooaja edenedes.