Lee Man mängis Anieri poolajal eduseisu kaotuseks | Jalgpall

Tere tulemast! Lee Mani jalgpallimeeskond mängis Anieri vastu ja tõi esimesel poolajal vägeva eduseisu. Kuid kahjuks ei suutnud meeskond sellest hoolimata võitu koju tuua ning mäng lõppes kaotusega. See oli põnev ja emotsiooniderohke mäng, mis pakkus palju pinget ning fännidele kindlasti jutustamisainet. Kuigi tulemus polnud meile soosinguline, jätkame treeninguid ja usume, et järgmistel mängudel suudame end taas tõestada. Loodame, et teiegi jälgite meie meeskonna tegemisi edaspidi. Aitäh!

Eesti jalgpallikoondise ründaja Henri Anieri koduklubi Lee Man kaotas Hong Kongi Sapling Cupi alagrupimängus eduseisust North Districtile 1:3.

Anier sekkus vahetusest teiseks poolajaks. Lee Man oli esimese poolaja 1:0 võitnud, aga lasi teisel kolmveerandtunnil endale lüüa kolm vastuseta väravat. Eesti koondise ründaja sai 81. minutil kollase kaardi, kirjutab Soccernet.ee.

Lee Man paikneb B-alagrupis viimasel, viiendal kohal, olles teeninud viie mänguga ainult ühe punkti.

Sapling Cup ei ole Hong Kongi põhiline karikasari, vaid võistlus, kus antakse mänguaega peamiselt noortele. Eelnevates Sapling Cupi kohtumistes Anier ei osalenud.

Kokkuvõttes võib öelda, et Lee Mani meeskond näitas Anieri vastu head mängu esimesel poolajal, juhtides mängu. Kahjuks ei suutnud nad seda edu teisel poolajal hoida ning lõppskooriks jäi kaotus. Siiski on oluline tunnustada meeskonna pingutust ja head mängu esitust esimesel poolajal. Järgmistes mängudes tuleb neil kindlasti keskenduda ka teise poolaja mängule ja suuta hoida oma juhtpositsiooni. Loodame, et Lee Man suudab järgmistel mängudel oma tulemust parandada ja näidata veelgi paremat esitust.

Loe rohkem:  Leverkuseni libastumine lubas Bayerni lähemale | Jalgpall