Lakers lõpetas kaotusteseeria, Irving ja Doncic särasid Dallase võidumängus | Korvpall

2205751h5633t24

Tere tulemast, korvpallisõbrad! Viimane mäng oli tõeline põnevus, kus Los Angeles Lakers lõpetas oma kaotusteseeria, võites Dallase Mavericksit. Mängu suurimateks tähtedeks olid Kyrie Irving ja Luka Doncic, kes mõlemad särasid oma meeskondade võidumängus. Irving näitas oma võimsaid viskeid ja võttis veatu juhtrolli, samal ajal kui Doncic demonstreeris oma nooruslikku talenti ja võimekust. Mõlemad mängijad tõestasid oma võimet ja potentsiaali, pannes publiku põnevusest haaratuna õhku ahmima. See oli kindlasti üks hooaja kõige märgilisemaid mänge, mis jääb kauaks meelde kõigile korvpalli entusiastidele.

Korvpalliliigas NBA alistas Los Angeles Lakers pühapäeval linnarivaal Clippersi 106:103 ja lõpetas neljamänguliseks veninud kaotusteseeria.

Lakers (18-19) võitis kolmanda veerandaja 32:24 ja suurendas kaheksa minutit enne mängu lõppu vahe kümnele punktile, Clippers (22-13) vastas sellele 9:0 vahespurdiga ja suutis seejärel ka mängu viigistada. Taurean Prince’i tabav kaugvise 1.17 enne lõpusireeni viis Lakersi taas kolme silmaga ette ning pool minutit hiljem suurendas LeBron James vahe juba viiele silmale, mis lõpetaski Clippersi viiemängulise võiduseeria.

38 minutit väljakul rassinud James viskas üleplatsimehena 25 punkti, lisas kaheksa lauapalli ja seitse korvisöötu. Anthony Davise arvele jäi 22 punkti ja kümme lauapalli, 22 punkti viskasid Clippersi poolelt Paul George ja Ivica Zubac. Viimane panustas ka 19 lauapalliga, neist lausa kümme ründelauast.

Nikola Jokic piirdus pühapäeval vaid nelja punktiga, küll jagas Serbia täht 16 resultatiivset söötu ja blokeeris viis viset ning Denver Nuggets (26-12) sai koduväljakul tugeva kolmanda veerandaja toel 131:114 jagu Detroit Pistonsist (3-33). Jamal Murray viskas võitjate kasuks 37 punkti.

Kyrie Irving tabas lõpuminutitel kaks tähtsat kaugviset ja Dallas Mavericks (22-15) sai 115:108 jagu läänekonverentsi parimast meeskonnast Minnesota Timberwolves (25-10). Kaheksast kolmesest kuus tabanud Irving lõpetas mängu 35 punkti, kaheksa lauapalli ja viie korvisööduga; Luka Doncic lisas 34 punkti, kaheksa resultatiivset söötu ja kuus lauapalli.

Loe rohkem:  Viimasel veerandil lagunenud Celticsi pikk võiduseeria katkes | Korvpall

Toronto Raptors (15-21) võitis Golden State Warriorsi (17-19) vastu teise perioodi 40:21 ja kogu mängu 133:118, aasta viimastel päevadel oma kodulinna tiimi vahetatud RJ Barrett panustas võitu 37 punkti. Klay Thompson viskas Warriorsi kasuks 25 punkti, Steph Curry eksis kõigil üheksal kaugviskel ning lõpetas mängu üheksa punktiga.

Kokkuvõttes võib öelda, et Los Angeles Lakers suutis lõpetada oma kaotusteseeria, võites Dallas Mavericksi vastu. Mängu põnevust lisasid kindlasti Kyrie Irving ja Luka Doncic, kes mõlemad särasid võidumängus. Irving tõestas end taas tippmängijana ning Doncic näitas oma noorust ja talenti. Korvpallifännid said kindlasti mängust palju naudingut ning ootavad põnevusega järgmisi kohtumisi nende kahe meeskonna vahel.