Lajal langes veerandfinaalis konkurentsist | Tennis

2261529h267at24

Tennis fans in Estonia were left disappointed as their favorite player, Lajal, was knocked out of the quarterfinals. This unexpected turn of events has left the nation in shock as they had high hopes for Lajal to progress further in the tournament. With such a talented player being eliminated, it goes to show the unpredictability of the sport and the fierce competition at the elite level. Despite this setback, Lajal’s journey has left an impression on fans and fellow athletes, and his determination and skill on the court will continue to inspire Estonian tennis enthusiasts.

Eesti esireket Mark Lajal (ATP 201.) pidi Prantsusmaal Cherbourgis peetaval ATP Challenger 75 kategooria tenniseturniiril veerandfinaalis vastase paremust tunnistama.

Lajal kaotas tund ja 17 minutit kestnud kohtumises 1:6, 3:6 belglasele Michael Geertsile (ATP 299.).

Lajal servis mängu jooksul viis ässa ja tegi kaks topeltviga, Geerts sai kirja kuus ässa ja tegi ühe topeltvea. Esimese servi õnnestumisprotsent oli Lajalil 60 ja Geertsil 63, belglane aga võitis esimeselt servilt 83 protsenti punktidest, Lajal aga 62 protsenti.

Geerts realiseeris seitsmest murdevõimalusest neli ja päästis ise kõik kolm murdepalli, mis Lajal teenis. Mängitud punktidest võitis Lajal 42 ja Geerts 66.

Kuigi Lajal langes veerandfinaalis konkurentsist, võib ta siiski endale õlale patsutada suurepärase turniiri eest. Ta näitas suurt võitlusvaimu ja oskusi, et jõuda nii kaugele. Samuti on see suurepärane kogemus ja õppetund tema tulevastele võistlustele. Loodame, et ta suudab oma mängu veelgi täiustada ja näidata maailmale, milleks ta tõeliselt võimeline on. Lajalil on kindlasti suur tulevik tennise maailmas.

Loe rohkem:  Diana Shnainder võitis hooaja ja karjääri teise WTA tiitli | Tennis