Kotsari ja Raieste klubi võitis Hispaanias kolmanda mängu järjest | Korvpall

2232174h344ct24

Tere tulemast Eestisse! Suurepärane uudis spordisõpradele – Kotsari ja Raieste klubi on võitnud Hispaanias kolmanda mängu järjest korvpallis! See saavutus on tõeline tunnustus Eesti korvpallile ning näitab meie võimekust rahvusvahelisel tasemel. Meie riik on tuntud oma kirglike korvpallisõprade poolest ning see võit kindlasti lisab veelgi elevust ja uhkust meie spordiühiskonnas. Tulge ja kogege seda põnevat spordihetke koos meiega Eestis!

Eesti korvpallurite Maik-Kalev Kotsari ja Sander Raieste koduklubi Baskonia alistas Hispaania kõrgliiga 20. voorus Obradoiro 89:79 (24:14, 20:24, 22:19, 23:22) ja kirjutas tabelisse kolmanda võidu järjest.

Baskonia võitis esimese veerandaja kümne punktiga ja kuigi enne poolaega said külalised vahe ka ühele silmale (39:38), siis peagi kasvatas Baskonia edu suuremaks ja viigiseisuni Obradoiro ei jõudnudki.

Eesti mängijate panus oli võrdlemisi tagasi hoidlik. 14 minutit mänginud Kotsar viskas kaks punkti (kahesed 1/2), võttis kaks lauapalli, tegi ühe vaheltlõike, pani ühe kulbi ja tegi kolm viga.

Kaheksa minutiga piirdunud Raieste korjas samuti kaks silma, võttis ühe lauapalli, andis ühe resultatiivse söödu ja tegi kaks viga. Tema pluss-miinus reiting (-13) oli meeskonna kehvim.

Matt Costello viskas võitjate kasuks 16 punkti, Markus Howard ja Vanja Marinkovic lisasid 15 silma. Obradoiro parim oli 20 punktiga Jordan Howard.

20. vooru järel hoiab Baskonia Hispaania kõrgliigas 12 võidu ja kaheksa kaotusega kuuendat kohta. Obradoiro (6-14) on 18 tiimi konkurentsis 15. positsioonil. Liigat juhib Madridi Real (17-3).

Kristian Kullamäe klubi Bilbao on kaheksa võidu ja 12 kaotusega 12. Laupäeval sai meeskond kodus jagu Zaragozast 86:83 (25:19, 20:13, 16:25, 25:26).

23 minutit mänginud Kullamäe viskas üheksa punkti (kahesed 3/5, kolmesed 1/3), võttis kolm lauapalli, jagas neli resultatiivset söötu, kaotas korra palli ja tegi ühe vea. Tema pluss-miinus reiting (+16) oli Bilbao parim.

Loe rohkem:  Peatamatus hoos Kalev/Cramo alistas kindlalt TalTechi | Korvpall

Kotsari and Raieste club’s victory in Spain marks a significant achievement for Estonian basketball. This third consecutive win demonstrates the team’s skill and determination on the international stage. It also serves as a source of pride for Estonian sports fans and showcases the talent and potential of the country’s basketball players. The team’s success in Spain is a testament to their hard work and dedication, and a promising sign for the future of Estonian basketball. Congratulations to Kotsari and Raieste club for their impressive accomplishment.