Kotsari ja Raieste klubi kaotas hoolimata Howardi viskekontserdist | Korvpall

2208622h6f76t24

Tere tulemast Eesti korvpalli maailma! Kotsari ja Raieste klubi hiljutine kaotus pärast Howardi viskekontserdist on tekitanud palju kõneainet kogu riigis. See mäng oli täis põnevust ja pinget ning pakkus korvpallisõpradele tõeliselt unustamatu kogemuse. Howardi viskekontserdist hoolimata ei suutnud klubi võita vastast ning see on tekitanud palju küsimusi ja spekulatsioone. Korvpall on siin alati olnud oluline osa meie kultuurist ja see mäng on tõestanud, et siin on palju andekaid mängijaid ja kirglikke fänne.

Maik-Kalev Kotsari ja Sander Raieste koduklubi Baskonia kaotas Euroliigas võõrsil Monacole 83:93 (22:21, 17:22, 20:28, 24:22) ja sai tabelisse kolmanda kaotuse viimasest neljast mängust.

Matš kulges üsna võrdselt, aga kolmanda veerandi lõpuks kasvatas Monaco siiski edu tosinale silmale. Viimasel veerandil sai Baskonia vahe paaril korral kolmele punktile, aga lõpp kuulus taas Monacole.

Kotsar mängis 23 minutit, viskas 11 punkti (kahesed 5/8, vabavisked 1/5), haaras kaheksa lauapalli, jagas kaks resultatiivset söötu, blokeeris kaks pealeviset, kaotas korra palli ja tegi kolm viga.

Raieste mängis neli minutit, viskas kaks punkti (kahesed 1/2, kolmesed 0/1), võttis ühe lauapalli ja tegi kaks viga.

Baskonia vägesid vedas aga koguni 33 punkti kogunud tagamängija Markus Howard, Monacole tõi Mike James resultatiivseimana 26 silma ja seitse resultatiivset söötu.

Mõlemad meeskonnad olid enne mängu kümne võidu ja üheksa kaotuse peal ning nüüd sai Monaco võrreldes konkurendiga väikse edu sisse, kuid laias laastus heitlevad mõlemad koha eest kümne parema hulgas, mis tagab sõelmängud.

Kotsari and Raieste club’s loss despite Howard’s shooting performance was a tough outcome for the team. The effort and skill showcased by Howard were commendable, but unfortunately, it was not enough to secure the victory. However, this defeat should serve as motivation for the team to continue working hard and improving their performance. With dedication and perseverance, Kotsari and Raieste club can bounce back from this loss and strive for success in future games. This setback should only fuel their determination to excel in the sport of basketball.

Loe rohkem:  Konontšuki meeskond pidi tunnistama Euroliiga klubi paremust | Korvpall