Kolmeväravalisest kaotusseisust välja roninud Senators alistas Predatorsi | Jäähoki

2235429hc4b8t24

Tere tulemast kõigile jäähoki fännidele! Viimase mängu ajal hoidsime hinge kinni ja tunneme end suurepäraselt, et jagada teiega põnevat uudist. Senators suutis välja ronida kolmeväravalisest kaotusseisust ning võitis hingematvalt põnevas mängus Nashville Predatorsit. See oli tõeline võitlus ja meeskonna hämmastav esitus, mis kindlasti jääb kauaks meelde. Jäähoki fännid üle kogu riigi on õnnelikud ja uhked selle saavutuse üle. Peame selle võidu kindlasti meeldejäävaks sündmuseks kogu hooaja jooksul!

Jäähokiliigas NHL näitas Ottawa Senators ööl vastu teisipäeva kodupubliku ees sisu, kui alistas avaperioodil kolme väravaga juhtima läinud Nashville Predatorsi lisaajal 4:3.

Ottawa jäi avaperioodi lõpuks väga keerulisse olukorda, sest lubas külalistel esimese 20 minutiga visata kolm vastuseta väravat. Michael McCarron avas üheksandal minutil arve, millele lisasid juurde 17. minutil Phillip Tomasino ning 20. minutil Jakov Trenin.

Kodumeeskond ei lasknud aga pead norgu ning leidis teise perioodi kuuendal minutil Drake Bathersoni kepilt esimese värava. Neli minutit hiljem jõudsid nad sakslase Tim Stutzle toel viigist ühe värava kaugusele ja kustutasid vastaste suure edu teise perioodi 18. minutil, kui Brady Tkachuk litri väravasse saatis.

Pärast väravateta kolmandat perioodi läks pingeline kohtumine lisaajale, kus Senators kolme ja poole minuti järel Claude Giroux’ kepi pealt võiduvärava sai.

Senatorsi peatreener Jacques Martin tegi kehva avaperioodi järel drastilise lükke ning vahetas välja 11 viskega kolm väravat lubanud puuriluku Mads Sogaardi. Soomlane Joonas Karpisalo tõrjus pärast seda 17 viset ning hoidis seljataguse puhtana.

“Ma ei tahtnud oodata, sest tundsin, et me vajame mingit šokki. Mõtlesin, et see vahest äratab teised mehed üles,” ütles treener. “Alustasime puhtalt lehelt ja üritasime surve peale panna. Meie kaitsjad mängisid tihedamalt ja suutsime stabiilsemalt survestada ning lõpuks realiseerida. Korpisalo tegi häid tõrjeid, see oli tiimivõit.”

Loe rohkem:  HC Panter kindlustas koha Optibet hokiliiga play-off'is | Jäähoki

Senators läks mängule vastu idakonverentsi viimaselt kohalt, kuid emotsionaalne võit tõstis nad Columbus Blue Jacketsist mööda. Mõlemal meeskonnal on hooaja peale kogunenud 40 punkti, kuid Senators on kolm mängu vähem mänginud.

Idakonverentsi liidrina jätkab 71 punkti kogunud Boston Bruins, kellele järgnevad Florida Panthers (66 punkti), New York Rangers (63), Carolina Hurricanes (61), Tampa Bay Lightning (59), Toronto Maple Leafs (58), Detroit Red Wings. Viimasel play-off kohal on Philadelphia Flyers 56 punktiga.

Predators jääks praeguse seisuga läänekonverentsis esimesena play-off’ist välja, olles kogunud sarnaselt Los Angeles Kingsi ja St. Louis Bluesiga 54 punkti. Viimasel kahel on aga peetud vähem mänge.

Läänekonverentsis on samuti esikohal asetseval Vancouver Canucksil 71 punkti. Neile järgnevad Colorado Avalanche (67), Dallas Stars (66), Winnipeg Jets (65), tiitlikaitsja Vegas Golden Knights (64), Edmonton Oilers (59) ning eelmainitud Kings ja Blues.

Kokkuvõttes võib öelda, et Ottawa Senators näitas täna suurepärast võitlusvaimu, et tulla välja kolmeväravalisest kaotusseisust ja alistada Nashville Predators. Mängu intensiivsus ja põnevus pakkus kindlasti rahvale meeldejääva elamuse ning tõestas, et hokit vaieldamatult armastatakse. Senatorsi võit tõestab, et nad on võimelised ületama raskusi ja näitavad head meeskonnatööd. Predatorsi fännid võivad olla pettunud, kuid nad näitasid tugevat mängu ja võitlusvaimu. See oli kindlasti üks hooaja põnevamaid mänge ning järgmised kohtumised on kindlasti ootusäre.