Kehra alustas käsipalliaastat 13-väravalise võiduga | Käsipall

2213250h8491t24

Tere tulemast Kehrasses, kus kohalik käsipallimeeskond on vägevalt alustanud uut hooaega! Kehra käsipalliklubi algas hooaega võimsa võiduga, saavutades 13 värava eduseisuga esimese võidu. Kohalikud fännid on elevil ja ootavad põnevusega järgmisi mänge. Kehra on tuntud oma kirglike käsipallifännide ja võimsa meeskonna poolest ning nende viimane võit on vaid kinnituseks sellest. Kui otsid põnevat spordielamust, siis tule ja liitu meie kohalike fännidega, et toetada Kehra käsipallimeeskonda nende võidukal teekonnal!

Reedel peeti Eesti käsipalli meistriliigas 2024. aasta esimene mäng, kui omavahel kohtusid HC Kehra/Horizon Pulp&Paper ja SK Tapa. Võit jäi kodusaali, sest Kehra alistas Tapa skooriga 35:22 (17:12).

Viieminutilise mängu järel oli tablool seis ikka 1:1, seejärel soojenes Kehra mängumootor üles ja 10. minutiks juhtis kodumeeskond mängu juba 5:1. Sealt edasi kulges kohtumine Tapa jaoks viieväravalises kaotusseisus, nii oli 20. minutil seisuks 13:8 ning esimene poolaeg lõppes Kehra eduseisus 17:12.

Teise poolaja kolmandaks minutiks suurendas kodumeeskond edu 20:12 peale, Tapa jõudis esimese tabamuseni alles kümnendal minutil. Kohtumine lõppes Kehra 13-väravalise 35:22 võiduga.

Kehra resultatiivseim pallur oli Indrek Normak üheksa väravaga, SK Tapa edukaim väravakütt oli Ilja Kosmirak viie tabamusega.

“Uue aasta esimene mäng on pika mängupausi tõttu alati keeruline, aga saime kohe alguses kaitse pidama ja rünnakul õnnestusime ka. Esimese poolaja lõpp vajus kergelt ära, kuid teisel poolajal alustasime kohe hästi ja väravavaht tegi super partii,” kommenteeris Normak. “Kodupublik aitab ka meid alati. Igati teenitud võit. Tahtsime võitu täna rohkem kui vastased ja selle pealt hea emotsiooniga järgmisele mängule minna.”

Laupäeval võõrustab HC Tallinn meistriliigas Mistrat.

Kehra käsitallimeeskond alustas uut hooaega võimsalt, võites oma avamängus vastase 13 värava vahega. See on suurepärane saavutus ning kindlasti annab see meeskonnale positiivse tõuke edasiseks hooajaks. Kehra käsipallimeeskonna tugev esitus annab fännidele põhjust ootusteks ja uskumiseks, et meeskond võib sel hooajal saavutada suuri asju. Loodame, et nad suudavad säilitada oma head vormi ning jätkata võidukalt ka edaspidi.

Loe rohkem:  Mistra alustas aastat võidukalt: tuleb targalt õiges kohas seista | Käsipall