Kasemetsa suurepärane partii viis Keila võidule, Prometei alistas TalTechi | Korvpall

1705775473 2223348h30fet24

Tere tulemast Eesti korvpalli maailma, kus põnevad mängud ja suurepärased võidud on igapäevane nähtus. Kasemetsa meeskond tõestas oma võimeid võiduka partii käigus, viies Keila võidule oma silmapaistva esitusega. Samuti suutis Prometei meeskond alistada TalTechi, tõotades hooaja edenedes põnevat konkurentsi ja võimsaid lahinguid. Korvpall on alati olnud Eesti spordi süda ja sellised mängud tõestavad seda veelgi. Olge valmis elama kaasa intensiivsetele mängudele ja põnevatele võitudele!

Kristen Kasemets skooris laupäeva õhtul korvpalli Eesti-Läti liigas 32 punkti, juhtides Keila Coolbeti võõrsil Avis Utilitas Rapla vastu võidule. Tiitlikaitsja Prometei teenis kodus TalTech/Optibeti vastu 30-punktilise võidu.

Tasavägise avaveerandi järel haaras Märjamaa spordihoones ohjadest Rapla, kes saavutas teisel veerandil üheksapunktilise eduseisu. Keila jõudis aga järgmise kahe minuti jooksul ise juhtima, kuid Rapla jõudis avapoolaja viimasel sekundil 44:44 viigini.

Kolmandal veerandil asus asus Rapla taas seitsmega juhtima, kuid Keila jõudis otsustava veerandi eel punkti kaugusele. Keila alustas aga neljandat veerandit suurepärase hooga ning läks täpsete kaugvisete toel kohtumist 81:72 juhtima. Külalised jõudsid viis minutit enne mängu lõppu kümnepunktilise eduseisuni ning enam eduseisu ei loovutanud, vormistades võõrsil 94:68 võidu.

Keila liider ning üleplatsimees oli Kristen Kasemets, kes lõpetas mängu 32 punkti (kahesed 4/6, kolmesed 4/6, vabavisked 12/13), seitsme lauapalli, kuue resultatiivse söödu, kahe vaheltlõike ja kahe blokiga. Kaido Saks lisas omalt poolt 17 punkti, veel kolm Keila mängijat jõudsid kahekohalise punktisummani.

Rapla eest oli resultatiivseim keskmängija Malik Pope, kes tegi 25 punkti ja 12 lauapalliga kaksikduubli. Ameeriklane viskas kaheseid 11/13, kuid eksis kaheksal vabaviskel. Eric Hunter panustas 15 punktiga, Marek Ruut lisas 12 silma.

Õhtul võõrustas tiitlikaitsja Prometei Riias TalTech/Optibeti ning Eesti klubil oli kurb õhtu – Prometei teenis kindla 101:71 (27:20, 24:14, 22:19, 28:18) võidu.

Loe rohkem:  Drell pääses Bullsi pingile, James vedas Lakersi suurest kaotusseisust võidule | Korvpall

Võitjate eest oli resultatiivseim Issuf Sanon, kes lõpetas 27 punktiga. Ronald March skooris 19 punkti ja haaras kuus lauapalli, keskmängija Ondrej Balvin skooris kaheksa punkti ja noppis kümme lauda. TalTechi eest viskas Taavi Jurkatamm 17 punkti, Oliver Metaslu lisas omalt poolt 16 silma.

Eesti-Läti ühisliigas jätkab liigaliidrina ühe mängu kaotanud BC Kalev/Cramo, Prometei on teisel tabelireal. TalTech/Optibet on pärast laupäeva viimasel play-off kohal ehk kaheksas, Keila on kümnes ning Rapla on 12. tabelireal.

Kokkuvõttes oli Kasemetsa suurepärane partii oluline tegur Keila võidus ning see näitab meeskonna tugevust ja potentsiaali. Samuti tõestas Prometei võit TalTechi üle nende võimekust ja tahet võidelda. Korvpalli mängud on alati ettearvamatud ja põnevad ning need mängud olid kindlasti kaasakiskuvad. Jääme huviga ootama järgmisi mänge, et näha, kuidas meeskonnad edaspidi esinevad. Loodame, et fännid on sama põnevil kui meie ja toetavad oma meeskondi ka tulevikus.