Karol Metsa klubi naasis talvepausilt edukalt | Jalgpall

2224581h8314t24

Tere tulemast tagasi, jalgpallisõbrad! Karol Metsa klubi naasis talvepausilt suurepärase tulemusega. Pärast lühikest pausi tegi meeskond muljetavaldava comeback’i, võites olulise mängu. Nende võidukas naasmine on tekitanud elevust nii fännide kui ka ekspertide seas. Kõik ootavad juba põnevusega, mis saab järgmisest mängust. Metsa klubi on tõestanud end taas kord tugeva konkurendina ning nende edukas naasmine talvepausilt on näidanud meeskonna pühendumust ja professionaalsust. Loodame, et nemad jätkavad sama hoogu ka tulevikus!

Eesti jalgpallikoondislase Karol Metsa koduklubi St. Pauli alistas Saksamaa esiliiga 18. voorus kodus Kaiserslauterni 2:0 ja kerkis tabeli tippu.

34. minutil avas Marcel Harteli söödust skoori Elias Saad ja 64. minutil vormistas Hartel ise lõppseisu. Mets mängis St. Pauli eest kõik 90 minutit.

Kuna Kieli Holstein oli päev varem kaotanud kodus Braunschweigile 1:2, siis tähendab see St. Pauli jaoks 18. vooru lõpuks esikohale jäämist. St. Paulil on hetkel 36, Holsteinil 35 ja kolmandat kohta hoidval Hamburgil 30 punkti.

Jaanuaris kohtub St. Pauli veel kahel korral Düsseldorfi Fortunaga. Kõigepealt laupäeval, 27. jaanuaril võõrsil liigamängus ja kolm päeva hiljem kodus karikamängus.

Saksamaa esiliiga võitja selgub 34 mänguvooruga. Järgmiseks hooajaks pääsevad otse astme võrra kõrgemale kaks esimest ja kolmas peab pidama üleminekumänge kõrgliiga 16. klubiga.

Kokkuvõttes võib öelda, et Karol Metsa klubi naasis talvepausilt väga edukalt. Nende meeskond näitas head vormi ja võitis olulisi mänge. Mets ise oli oluline lüli meeskonna edus, olles kindlaks kaitsevõtjaks ja aidates rünnakul. Klubi näitas, et neil on potentsiaali tulla hooaja lõpus tugeva tulemusega ning võidelda kõrgete kohtade eest. Nende edu annab fänndele põhjust lootust tänavuse hooaja suhtes ning teeb Eesti jalgpallifännide jaoks südame soojaks.

Loe rohkem:  Gruusia nurjas Luksemburgi unistuse, Ukraina võttis võidu lõpuminutitel | Jalgpall