Karikavõistlustel jõudsid esimestena poolfinaali Jõhvi ja Kopli | Jalgpall

2200036h2287t24

Tere tulemast kõigile jalgpallisõpradele! Karikavõistlustel on suur põnevus, sest esimestena on poolfinaali jõudnud Jõhvi ja Kopli võistkonnad. Nende meeskondade pühendumus ja oskused on pannud kõik fännid pöidlaid hoidma ning põnevust üle ootuste suurendama. Oleme tunnistajateks põnevale ja võitluslikule mängule, mis kindlasti toob kaasa palju elevust ja emotsioone. Jätkakem nende meeskondade toetamist ja nautigem jalgpalli kirge ning võitlust!

Eesti saalijalgpallikarikavõistlustel said kolmapäeva õhtul veerandfinaalis võidu Jõhvi FC Phoenix ja FC Kopli City.

Eelmisel hooajal karikavõistlustel finaali jõudnud, praegu meistrivõistluste meistriliigas 6. kohta hoidva Jõhvi FC Phoenixi vastane oli kodusaalis meistriliiga viimane, kaheksas meeskond FC Jõgeva Wolves. Jõhvilased võitsid 170 pealtvaataja ees poolaja 2:0 ja kogu mängu 7:1. Kaks väravat lõid Jelissei Zahharov ja Aleksandr Krupski, külaliste auvärava lõi Rasmus Alles neli minutit enne lõpuvilet.

Teises kolmapäevaõhtuses karikavõistluste kohtumises olid vastamisi Kopli City FC ja Sillamäe FC NPM Silmet, kes on esiliigas vastavalt 1. ja 3. kohal. Kiili spordihoones toimunud mängus võitis Kopli City FC poolaja 4:0 ja kogu kohtumise 8:2.

Ainus karikavõistluste veerandfinaalkohtumine, kus vastamisi on erinevatesse liigadesse kuuluvad meeskonnad, peetakse eeloleval pühapäeval, 21. jaanuaril. Siis kohtuvad meistriliiga liider Tallinna FC Bunker Partner ja esiliigas teist kohta hoidev Saku Sporting.

Viimane karikavõistluste poolfinalist selgub kolmapäeval, 24. jaanuaril, kui vastamisi on meistriliiga teine (Viimsi FC) ja kolmas (Sillamäe FC NPM Silmet) meeskond.

Karikavõistluste otsustavad mängud peetakse Jõhvi spordihallis. Poolfinaalid on kavas laupäeval, 17. veebruaril, karikavõitja selgub päev hiljem.

Eesti jalgpalli karikavõistlustel on Jõhvi ja Kopli meeskonnad näidanud muljetavaldavat jõudlust, jõudes esimestena poolfinaali. Nende meeskondade pühendumus ja oskused on toonud neile edu ning tõestavad nende võimekust. Nende saavutus on kahtlemata suurepärane ning annab tunnustust nende meeskondade treeneritele ja mängijatele. See on ka suureks inspiratsiooniks teistele jalgpallimeeskondadele üle Eesti. Loodame, et Jõhvi ja Kopli jätkavad sama hooga ning pakuvad meile põnevaid mänge ning näitavad oma parimaid võimeid poolfinaalis ja edaspidi.

Loe rohkem:  Selgus Eesti rannajalgpallikoondise koosseis maavõistlusmängudeks Leeduga | Jalgpall