Kaks tugevat veerandaega tõid TalTechile Viimsi üle võidu | Korvpall

2129221hc3cet24

Estonia’s love for basketball is no secret, and when TalTech defeated Viimsi in a thrilling match, the excitement was palpable. The game showcased the tenacity and skill of both teams, but it was TalTech’s two strong quarters that ultimately secured their victory. The energy in the stadium was electric as fans cheered on their favorite players, and the win solidified TalTech’s position as a force to be reckoned with in the basketball scene. It was a game to remember, highlighting the passion and talent that runs deep in Estonian basketball.

Korvpalli Eesti-Läti liigas käisid kolmapäeval väljakul kolm Eesti klubi. TalTech alistas Viimsi 88:70, tabeli punane latern Tallinna Kalev pidi tunnistama Riia Zelli 89:64 paremust.

TalTech võitis Viimsi vastu teise veerandaja 31:15 ning lubas viimasel perioodil kodumeeskonnal visata ainult kaheksa punkti. Oliver Metsalu viskas võitjate kasuks 21 punkti, võttis kaheksa lauapalli ja jagas viis resultatiivset söötu, Viimsit ei päästnud ka Artem Kovalovi 29 punkti ja kümme lauapalli.

Tallinna Kalev mängis tabelis viiendat kohta hoidva Riia Zelli vastu poolajani kui võrdne võrdsega, veel kolmanda veerandaja alguses oli kodumeeskonna kaotusseis neli punkti, aga Zelli tegi siis 9:2 vahespurdi ja läks seejärel oma teed.

Brandis Raley-Ross tõi Kalevile 16 punkti, James Moore sai 11 punkti ja 11 lauapalliga kirja kaksikduubli. Üleplatsimeheks kerkis 23 punkti visanud Davids Viksne.

Kaks viimast mängu võitnud TalTech on sel hooajal kogutud kümne võidu ja kaheksa kaotusega seitsmes, Kalevile oli kolmapäevane kaotus juba 16. järjestikuseks.

Kokkuvõttes võib öelda, et TalTechil oli suurepärane mäng Viimsi vastu, näidates üles jõudu ja kindlat meeskonnatööd. Tugev kaitsemäng ja teravad rünnakud aitasid neil saavutada olulise võidu. Samuti tõid mängus esile mõned meeskonna liidrid, kes olid otsustavatel hetkedel kriitilised. See võit annab TalTechile kindlasti enesekindlust ja motivatsiooni järgmisteks mängudeks. Loodame, et meeskond suudab säilitada oma hea vormi ja jätkata võidukat mängu ka tulevikus.

Loe rohkem:  Doncic ja Curry tegid hiilgava esituse, Drell jälgis Bullsi võitu pingilt | Korvpall