Kaks tugevat veerandaega aitasid Pärnu Keila vastu võidule | Korvpall

1490356h3f25t24

Tere tulemast kõigile korvpallisõpradele! Eile toimus Pärnu ja Keila vaheline põnev mäng, kus Pärnu suutis võtta võidu tänu kahele tugevale veerandajale. Pärnu meeskond näitas suurepärast meeskonnatööd ja viskekindlust, mis aitas neil kindlalt vastu võitluses. Keila oli samuti väga tugev vastane, kuid lõpuks suutis Pärnu siiski võidule jõuda. Pärnu korvpallimeeskonna võidukas esitus tõi rõõmu nii mängijatele kui ka fännidele. Järgmine mäng on juba ootamas ja kindlasti tasub seda põnevat mängu jälgida!

Eesti-Läti korvpalliliiga ainsas reedeses mängus alistas Pärnu Sadam võõrsil Keila 93:88.

Keila viskas avaveerandil koguni 35 punkti Pärnu 26 vastu, aga suutis siis järgmise kahe veerandajaga kokku 32 külalismeeskonna 52 silma vastu. Seisul 74:85 tegi Keila otsustava veerandaja keskel pooleteise minutiga 7:0 vahespurdi ja oli veel viimase minuti alguses nelja punkti kaugusel, aga ei tabanud siis oma viskeid ja Pärnu teenis viiepunktilise võidu.

Ivo Van Tamm viskas Pärnu kasuks 23 punkti (visked väljakult 10/15) ja võttis 12 lauapalli, neist seitse ründelauast. Troy Barnies lisas 17 ja Isaiah Hart 16 punkti, Siim-Markus Posti arvele jäi 13 punkti ja kaheksa resultatiivset söötu.

Mängu viimasel minutil kahel vabaviskel eksinud Karlis Zunda tõi Keilale 21 punkti, pea kogu mängu väljakul rassinud Kevin Johnson sai kirja 20 punkti, üheksa lauapalli ja kuus resultatiivset söötu.

Kolmanda järjestikuse mängu võitnud Pärnul on tabelis kümnendana üheksa võitu ja 11 kaotust, Keila on nende järel kaheksa võidu ja 14 kaotusega 11. kohal.

Pärnu korvpallimeeskond näitas suurepärast mängu ning suutis Keila vastu võidule jõuda kahel tugeval veerandajal. Mängijad näitasid head meeskonnatööd ja head füüsilist vormi, mis aitas neil edu saavutada. See võit on kindlasti üheks motivatsiooniallikaks edaspidisteks mängudeks ning tõestab, et Pärnu meeskonnal on potentsiaali tugevamate vastaste vastu võidelda. Loodame, et meeskond suudab jätkata samas vaimus ning pakkuda fännidele veel palju põnevaid mänge.

Loe rohkem:  Avapoolaja võitnud TalTech kaotas Lätis, Kuubalt 22 punkti | Korvpall