Jokici kolmikduubel aitas Denveri võiduni, Utah viskas 145 punkti | Korvpall

2213490h5ba1t24

Tere tulemast Eesti spordifännid! Viimased korvpalliuudised on tulised ja eepilised. Jokici kolmikduubel vallutas Denveri fännide südamed, aidates meeskonna võidule. Samal ajal viskas Utah uskumatu 145 punkti, tehes ajalugu mängus, mis jääb kauaks meelde. Korvpall on taas tõestanud oma põnevust ja võlu, pakkudes fännidele unustamatuid hetki. Olge valmis sukelduma emotsionaalsesse maailma, mis on täis põnevust ja energiat, ning kogema korvpalli võlu oma silmaga.

Korvpalliliigas NBA alistas Denver Nuggets reedel läänekonverentsis kõrgetel kohtadel olevate meeskondade vastasseisus 125:113 New Orleans Pelicansi.

Denver võitis kolm esimest veerandaega ja kasvatas viimase perioodi alguses edu 22 punktile, Zion Williamsoni pealtpanek tõi Pelicansi kolm minutit enne mängu lõppu veel 13 punkti kaugusele, aga kodumeeskond vastas sellele Kentavious Caldwell-Pope’i kaugviskega ja kindlustas hooaja 16. koduvõidu.

Nikola Jokic viskas läänekonverentsis 27 võidu ja 13 kaotusega kolmandal kohal oleva Denveri kasuks 27 punkti, jagas 14 resultatiivset söötu ja võttis kümme lauapalli, Michael Porter Jr. toetas teda 20 punkti ja kümne lauapalliga. Williamsoni arvele jäi New Orleansi (23-16) resultatiivseimana 30 punkti. Jokic on sel hooajal kirja saanud 12 kolmikduublit, kogu karjääri jooksul on tal neid kokku 117.

Utah Jazz (20-20) viskas teisel poolajal Toronto Raptorsi (15-24) vastu 81 punkti ja võitis kohtumise 145:113, sealjuures oldi lauavõitluses Kanada meeskonnast üle koguni 56:31. Kolm meest viskasid Jazzi kasuks üle 20 punkti, Lauri Markkaneni arvele jäi 22 silma ja üheksa lauapalli.

Reedel nähti NBA-s ka juba haruldaseks saanud lõppskoori, kui Miami Heat (22-16) alistas Orlando Magicu (21-17) 99:96. Viimati võitis vähem kui sada punkti visanud võistkond mängu enam kui kuu aega tagasi. Tähtsaid viskeid tabanud Bam Adebayo kogus 21 punkti, 11 lauapalli ja seitse resultatiivset söötu, Duncan Robinsoni arvele kogunes 23 punkti.

Loe rohkem:  VIDEO | Mavericks alistas Irvingu meisterliku võiduviskega Nuggetsi | Korvpall

San Antonio – Charlotte 135:99

Kokkuvõtteks võib öelda, et Jokici kolmikduubel oli võtmetegur Denver Nuggetsi võidus Utah Jazzi üle. Samas ei saa ka ignoreerida Utahi muljetavaldavat punktisadu, mis näitas nende võimsat ründejõudu. Mäng oli intensiivne ja põnev ning tõi korvpallisõpradele palju emotsioone. Loodame, et tulevikus saame näha veel selliseid põnevaid lahinguid, kus mõlemad meeskonnad näitavad oma parimat oskusteavet ja võitlusvaimu.