Inter sai korduskohtumiseks napi edu | Jalgpall

2268579h4211t24

Tere tulemast Eesti jalgpalli põnevasse maailma! Inter võitis nappides arvudes korduskohtumise, mis tõi neile suure edu. See mäng oli täis põnevust ja adrenaliini ning näitas, et Eesti jalgpall on tõeliselt elav ja põnev ala. Korduskohtumine tõi kaasa põnevust ja pinget ning näitas, et meie maa jalgpallurid on tõelised võitlejad. See oli tõeline võidu õnnistus ning näitas, et jalgpalli fännid ei pea kunagi pettuma.

Jalgpalli Meistrite liigas jätkati teisipäeval kaheksandikfinaalide avamängudega.

Eelmise hooaja finalist Milano Inter alistas koduväljakul Madridi Atletico 1:0. Võõrustaja oli kogu kohtumise jooksul vastasest teravam, kuid läbimurre sündis alles kümme minutit enne normaalaja lõppu, mil täpne oli ründaja Marko Arnautovic.

Õhtu teises vastasseisus leppisid PSV Eindhoven ja Dortmundi Borussia 1:1 viigiga. Külalismeeskond Dortmund läks kohtumist 24. minutil Donyell Maleni tabamusest juhtima, ent teise poolaja alguses vilistati PSV kasuks penalti, mille Luuk de Jong ka kindlalt realiseeris.

Kolmapäeval peetakse avakohtumised paarides Porto – Arsenal ja Napoli – Barcelona.

Kokkuvõtteks võib öelda, et Interil oli korduskohtumisel napp edu, kuid siiski õnnestus neil vastane üle mängida. Kuigi mäng oli pingeline ja võit ei tulnud kergelt, suutsid nad oma eesmärgid täita. See näitab meeskonna tugevust ja võitlusvaimu. Järgmiseks tuleb neil veelgi rohkem pingutada ja keskenduda oma nõrkade külgede parandamisele, et tulevikus veelgi paremaid tulemusi saavutada. Fännid tunnevad kindlasti uhkust meeskonna saavutuste üle ja ootavad juba järgmisi põnevaid mänge.

Loe rohkem:  Vanglakaristusest hoidunud Brasiilia jalgpallitäht peab siiski trellide taha minema | Jalgpall