Howardi võimas teine poolaeg tõi Baskoniale Euroliigas võidu | Korvpall

2221029h9386t24

Tere tulemast Eestisse! Täna räägime Baskonia võidust Euroliigas tänu Howardi võimsale teisele poolajale. Korvpallisõbrad üle kogu maailma on vaimustuses sellest, kuidas Baskonia tagamängija suutis viia oma meeskonna võidule tänu oma tugevale esitusele teisel poolajal. Selle võiduga näitab Baskonia oma tugevust ja ambitsiooni Euroliiga väljakutel. Olgu teie või teie lemmikmeeskond korvpallis, pole kahtlust, et Howardi ja Baskonia võit pakub põnevat ja inspireerivat lugemist.

Korvpalli Euroliigas alistas Eesti koondislaste Maik-Kalev Kotsari ja Sander Raieste kodumeeskond Baskonia neljapäeval Belgradis 91:90 Crvena zvezda.

Kodumeeskond viskas avaveerandil 30 punkti ja võitis poolaja 52:43, aga Markus Howard tabas kolmanda perioodi alguses kaks kaugviset järjest ning Baskonia püsis Crvena zvezda kannul. 2.23 enne Kolmanda veerandaja lõppu viis Howardi kolmene Baskonia ka juhtima ning viimast kümmet minutit alustas Hispaania klubi 69:62 eduseisus.

Howardi järjekordne kaugvise viis külalismeeskonna juba 11 punktiga ette, Belgradi meeskond hoidis aga Baskoniat käeulatuses ning kaks minutit enne lõpusireeni tõi Rokas Giedraitise kolmene Crvena zvezda ühe punkti kaugusele. Lõpuminutitel säras taas Howard, tähtsaid vabaviskeid tabasid Codi Miller-McIntyre ning Vanja Marinkovic.

Howard viskas Baskonia kasuks kolmandal veerandajal lausa 17 punkti ning lisas viimase perioodiga veel üheksa silma, kokku jäi tema arvele neljapäeval 32 punkti (kaugvisked 7/10). Kotsar käis väljakul kuus ja pool minutit ning kogus selle ajaga neli punkti ja ühe lauapalli, veidi vähem kui neli minutit mänguaega teeninud Raieste arvele jäi üks lauapall. Yago Dos Santos oli kodumeeskonna resultatiivseim 26 punktiga.

Teise järjestikuse võidu teeninud Baskonia on Euroliiga tabelis 12 võidu ja kümne kaotusega seitsmendal kohal, sama võitude-kaotuste suhte võivad saavutada ka ühe mängu vähem pidanud Olympiakos, Monaco ja Partizan. Crvena Zvezdal on üheksa võitu ja 13 kaotust.

Loe rohkem:  Kalev/Cramo jätkas võiduseeriat, Pärnu pidi VEF-i paremust tunnistama | Korvpall

Kokkuvõttes näitas Baskonia korvpallimeeskond oma võimu Euroliigas mängides. Howardi tõeliselt võimas teine poolaeg oli võtmetähtsusega võidu saavutamisel. Meeskond näitas suurepärast meeskonnatööd ja suutis oma vastased üle mängida. See võit on kindlasti suureks tõukeks meeskonna enesekindlusele ja annab neile positiivse tuleviku lootuse. Loodame näha neid jätkuvalt sellise eduga mängimas ja edukalt esinemas Euroliigas.