Heas hoos jätkav Clippers lõpetas mängu 22:0 vahespurdiga | Korvpall

2224887h9dfct24

Tere tulemast korvpalli maailma, kus Heas hoos jätkav Clippers on taas teinud ajalugu! Viimases mängus suutsid nad lõpetada mängu uskumatu 22:0 vahespurdiga, näidates ületamatut võitlusvaimu ja meeskonnatööd. See sündmus on kütkestanud kogu Eesti korvpalli fänne ning tõestab, et Clippers on tõeline jõud maailma korvpallis. Olge valmis kuulama rohkem põnevatel mängudest ja hämmastavatest saavutustest selle meeskonna poolt!

Korvpalliliigas NBA hoidis Los Angeles Clippers Brooklyn Netsi mängu viimased viis ja pool minutit kuival ja tuli suurest kaotusseisust välja, võidukad olid ka Boston Celtics ja Denver Nuggets.

Nets viskas mängu esimesed 16 punkti ja kuigi kodumeeskond jõudis seejärel 18:18 viigini, ei läinud Clippers juhtima enne kohtumise lõppu. Neljanda veerandaja alguses tõi Cam Thomase kaks-pluss-üks rünnak Brooklyni poolt vaadates tabloole seisu 104:86 ning veel viis ja pool minutit enne lõpusireeni juhtisid külalised 114:103, aga Clippers lõpetas seejärel mängu 22:0 vahespurdiga ja võitis 125:114.

“Nad andsid meile mängu alguses lõuahaagi, aga neljandal veerandajal mängisime korvpalli Clippersite moodi, olime kaitses tugevad ja ülejäänud on ajalugu. Publiku energia oli suurepärane, see oli nagu pidu,” rääkis Clippersi tagamängija James Harden. “See oli esmakordne; aeglane algus ning tulipunane lõpp. Võitleme alati lõpuni, selle meeskonna hea külg on, et me ei arva iialgi, et meiega on kõik,” lisas Paul George.

Harden viskas läänekonverentsis neljandal kohal oleva Clippersi (27-14) kasuks 24 punkti ja andis kümme resultatiivset söötu, viimase viie minutiga 14 punkti visanud Kawhi Leonardi arvele jäi 21 silma ja pingilt sekkunud Russell Westbrook toetas meeskonda 23 punkti, üheksa lauapalli ja kuue korvisööduga. Esimesena idakonverentsi play-in’i joone all oleva Brooklyn Netsi (17-25) resultatiivseim oli Mikal Bridges 26 silmaga. Clippers on viimasest 12 mängust võitnud kümme.

Loe rohkem:  Drell pääses Bullsi pingile, James vedas Lakersi suurest kaotusseisust võidule | Korvpall

Selle hooaja üks nõrgemaid võistkondi Washington Wizards (7-35) andis tiitlikaitsja Denver Nuggetsile (30-14) korraliku lahingu, ent pidi ikkagi leppima 104:113 kaotusega. Nikola Jokici arvele jäi 42 punkti (visked väljakult 15/20, vabavisked 12/14), 12 lauapalli ja kaheksa resultatiivset söötu.

NBA parima võitude-kaotuste suhtega meeskond Boston Celtics (33-10) viskas avapoolajal 70 punkti ja alistas Houston Rocketsi (20-22) 116:107. Jaylen Brown jõudis 13 punkti, 11 lauapalli ja kümne korvisööduga oma karjääri kolmanda kolmikduublini, üleplatsimees oli 32 punkti visanud Kristaps Porzingis.

Phoenix Sunsi (24-18) suur kolmik kogus 91 punkti ja alistas teel viienda järjestikuse võiduni Indiana Pacersi (24-19) 117:110. Kevin Durant kogus 40, Devin Booker 26 ja Bradley Beal 25 punkti. Sealjuures ei käinud Durant kordagi vabaviskejoonel. Orlando Magic (23-20) võitis Paulo Banchero 20 punkti toel 105:87 Miami Heati (24-19), sel hooajal vigastustega maadelnud Orlando sai oma eeldatavat põhikoosseisu kasutada esimest korda kahe ja poole kuu jooksul.

D’Angelo Russell ja LeBron James viskasid Los Angeles Lakersi (22-22) neljanda veerandaja esimesed 19 punkti ning aitasid oma tiimil 134:110 alistada Portland Trail Blazersi (12-30). Russelli arvele jäi lõpuks 34 ja Jamesi kontole 28 punkti, Anthony Davis kogus 14 punkti ja 14 lauapalli.

Kokkuvõtvalt võib öelda, et Los Angeles Clippers näitasid ülimalt muljetavaldavat jõudemonstratsiooni, lõpetades mängu 22:0 vahespurdiga. Nende meeskonna ühtne ja tugev esinemine pani vastase meeskonna kaitsesse suuri probleeme ning lõi võimalused punktide viskamiseks. Clippersi edukas esitus näitab nende suurt potentsiaali ning võimet konkureerida kõrgetasemelisel tasemel. Loodame näha nende meeskonna jätkuvat edu ja põnevaid mänge tulevikus.