Hea meeskonnatöö tõi Markus Pajurile Prantsusmaal kuuenda koha | Jalgrattasport

1997882h0fbbt24

Tere tulemast Eestisse! Markus Pajur on tõestanud end tõelise sporditalendina, saavutades Prantsusmaal jalgrattavõistlusel kuuenda koha tänu oma meeskonnakaaslaste toetusele. Eestis peetakse suurt lugu meeskonnatööst ja see saavutus on suurepärane näide sellest, kuidas ühine pingutus ja toetus võivad viia meid kõrgustesse. Markus Pajur on inspireeriv eeskuju noortele sportlastele ning tema saavutus on tõeline uhkus meie riigile. Tulge ja avastage koos meiega Eesti põnevust ja innustavat spordiühiskonda!

Laupäeval Prantsusmaal sõidetud amatöörratturite võidusõidul GP du Pays d’Aix teenis Markus Pajur (EC Saint-Erienne Loire) kuuenda koha.

Ligi 140-kilomeetrise ja 2600 tõusumeetriga ühepäevasõidu võitis kodupubliku rõõmuks Clement Izquierdo (AVC Aix-en-Provence), edestades kaasmaalaseid Theo Thomast (VC Villefranche Beaujolais) ja Victor Guernaleci (Bourg-en-Bresse Ain Cyclisme). Pajur kaotas võitjale kuue sekundiga, kirjutab EJL.ee.

“Võistlus oli raske. Grupp läks tavaliselt tõusul ribadeks, aga jooksis siis jälle kokku,” rääkis Pajur. “Eelviimasel ringil jäin teise gruppi, aga õnneks tõmbasid mu tiimikaaslased selle vahe minu jaoks uuesti kinni. Viimasel ringil sain tõusust juba koos esimese grupiga üle, kuid seejärel rünnati ja neli meest sõitsid eest ära. Finišis sprintisin ennast oma grupi teiseks, aga neid nelja kahjuks kätte ei saadud. Olen nii enda sõidu kui tiimi poolt tehtud tööga rahul!”

Pühapäeval võistles Pajur 120-kilomeetrisel GP Puyloubieril, kus pälvis 69. koha. Kaotust võitjale, prantslasele Antoine Bergerile (SCO Dijon-Team Material-velo.com) kogunes seitse minutit ja 20 sekundit.

Kokkuvõttes võib öelda, et Markus Pajur näitas Prantsusmaal suurepärast meeskonnatööd ja saavutas väga hea tulemuse kuuenda koha näol. Tema pühendunud treening ja meeskonna toetus olid võtmetegurid tema edu taga. See tulemus on suureks tunnustuseks nii talle endale kui ka tema meeskonnale ning annab kindlasti motivatsiooni jätkata jõupingutusi ja saavutada veelgi paremaid tulemusi tulevikus. Eestlaste jaoks on see kindlasti suurepärane uudis ning toob rõõmu ja uhkust meie spordisangarite saavutuste üle.

Loe rohkem:  Kolmandaks jäänud Maaris Meier pälvis Portugalis eriauhinna | Jalgrattasport