HC Panter viigistas viimase minuti tabamusega veerandfinaalseeria | Jäähoki

979129he8edt24

Eesti jäähokifännid olid pühapäeval tunnistajateks ajaloolisele sündmusele, kui HC Panter suutis viimasel minutil viigistada veerandfinaalseeria ja viia mäng lisaajale. Sündmused arenesid kiirelt ning põnevus oli kõigil vaatajatel käegakatsutav. HC Panter näitas tõelist meeskonnatööd ja tahtejõudu, et võidelda end lõpuks tasavägisesse seisusse. Publikul oli võimalus näha tõelist võitlusvaimu ning jäähoki põnevust, mis võib muuta kogu seeria kulgu.

Optibet hokiliiga veerandfinaalseeria avamängus Riia Prizma vastu kaotusega leppima pidanud HC Panter viigistas esmaspäeval seeria, kui Daniil Tsarkovskyi 11 sekundit enne mängu lõppu võiduvärava viskas.

Avamängu 2:3 kaotanud Panter jäi võõrsil 11. minutil kaotusseisu, kuid vastas kaks ja pool minutit enne avaperioodi lõppu, kui Daniil Fursa kohtumise viigistas. Teise perioodi kolmandal minutil läks Eesti klubi Saveli Novikovi väravast juhtima, kuid Riia klubi vastas kahe väravaga ning läks ise ette.

Panteril oli aga omakorda vastus olemas ning Rasmus Kiik viigistas 30. minutil seisu. Neli minutit enne perioodi lõppu jõudis väravani ka Shuma Kinebuchi, kuid Prizma viskas minuti hiljem viigivärava ja otsustavale perioodile mindi vastu 4:4 viigiseisul.

Viis ja pool minutit pärast kolmanda perioodi algust tabas Roberts Krauklis ning Prizma asus juhtima, kuid Panter jõudis kuus minutit enne mängu lõppu viigiväravani, kui Maksim Lovkovi poolt teele saadetud litter väravavõrgu leidis.

Kohtumine paistis liikuvat lisaaja poole, kuid 15 sekundit enne lõpusireeni õnnestus Daniil Fursal litter võita ning see siis Daniil Tsarkovskyile toimetada. Ukrainlane realiseeris olukorra ning andis HC Panterile olulise võidu.

Veerandfinaalseeria jätkub kolmapäeval Haabersti jäähallis, reedel mängitakse taas Riias Volvo Arenal. Vajadusel peetakse otsustav viies kohtumine pühapäeval Tallinnas.

Lõpuks suutis HC Panter viigistada viimase minuti tabamusega veerandfinaalseeria ning jääda mängu lisaajal võidule lootma. See oli uskumatu põnevusmäng, mis tõestas meeskonna visadust ja võitlusvaimu. Kuigi vastastel olid oma hetked ja võimalused, suutsid Pantrid lõpuks võidu enda kasuks pöörata. Jäähokifännid on kindlasti elevil ning ootavad põnevusega, kuidas järgmistes mängudes edasi läheb. HC Panter näitas, et neil on potentsiaali ning nad on võimelised võtma vastu suuri väljakutseid.

Loe rohkem:  HC Panter lõpetas põhihooaja kaotusega Kurbadsile | Jäähoki