Glinka pääses poolfinaali ning võib kohtuda Ojakääruga | Tennis

2126978hf581t24

Glinka’s impressive performance in reaching the semifinals has catapulted him into the spotlight of Estonian tennis. With the possibility of facing off against the formidable Ojakäär, the anticipation and excitement among fans are at an all-time high. As the competition heats up, all eyes are on Glinka as he continues to defy expectations and showcase his undeniable talent on the court. Stay tuned as the thrill of the match unfolds, promising an electrifying showdown between two top contenders in the world of Estonian tennis.

Maailma edetabelis 469. real paiknev Daniil Glinka pääses Prantsusmaal Poitiers’s toimuval M15 kategooria ITF-i tenniseturniiril poolfinaali ning reede õhtul selgub, kas ta läheb seal vastamisi kaasmaalase Oliver Ojakääruga (ATP 939.).

Turniiril viienda asetuse saanud Glinka kohtus briti Hamish Stewartiga (ATP 485.), kes jäi avasetis eestlase vastu 0:2 kaotusseisu. Glinka lubas vastasel veel 3:3 viigini jõuda, aga võitis siis kolm geimi järjest, et avasetis 6:3 võit vormistada.

Teine sett möödus tasavägiselt ning kumbki mängija ei suutnud teisest eralduda. Glinka juhtimisel vahetati geimivõitusid kuni lõppmänguni välja, kus eestlane 1:2 kaotusseisust kolm punkti järjest teenis. Glinka hoidis siis vastast vähemalt punkti kaugusel ning realiseeris 7:6 (5) setivõiduga edasipääsu poolfinaali.

Glinka võib poolfinaalis vastamisi minna kvalifikatsiooniturniirist põhitabelisse pääsenud Oliver Ojakääruga, kes kohtub reede õhtul prantslase Fabien Salle’iga (ATP 823.).

Glinka’s advancement to the semifinals is a remarkable achievement in Estonian tennis. The possibility of facing Ojakäär in the next round adds an exciting twist to the competition. This success reflects the dedication and talent of Estonian tennis players, showcasing their potential to compete on an international level. As fans, we can look forward to an intense and thrilling match between these two talented players. Let’s continue to support and celebrate the accomplishments of our local athletes in the world of tennis.

Loe rohkem:  16-aastane Andrejeva lubas oma iidolil Jabeuril võita vaid kaks geimi | Tennis