Glinka loovutas Itaalia turniiri avaringis vaid kaks geimi | Tennis

2126978hf581t24

Tere tulemast, tennisefännid! Värske uudis Glinka loovutamisest Itaalia turniiri avaringis on pannud kõik meie silmad särama. See on tõeline pauk maailma tennisemaastikul! Kuigi eestlane suutis mängida vaid kaks geimi enne loobumist, on see fakt vallandanud arutelud ja spekulatsioonid nii kohalike kui ka rahvusvaheliste spordifännide seas. Mis võis olla põhjuseks sellisele ootamatule lõpptulemusele? Mis on tema edasised plaanid? Kas see on osa suuremast plaanist või lihtsalt halb päev? Jääge lainel, sest me toome teile kõik viimased uuendused ja reageeringud sellele murrangulisele sündmusele!

Eesti tennisist Daniil Glinka (ATP 489.) alustas Itaalias Trentos toimuvat M25 kategooria ITF-i turniiri kindla võiduga, kui vajas kohaliku mängija Peter Buldorini alistamiseks 51 minutit.

Glinka ja Buldorini vahetasid kohtumise alguses geimivõitusid, kuid siis näitas eestlane klassi ning võitis viis geimi järjest, et kiirelt 6:1 setivõit realiseerida.

Glinka geimivõitude seeria ei lõppenud aga siis, sest eestlane alustas teist geimi veel viie järjestikuse võiduga. Siis teenis Buldorini ühe geimi, kuid Glinka realiseeris järgmisega 6:1 setivõidu ning kindla edasipääsu.

51 minutit kestnud kohtumises lõi eestlane kuus ässa, vastane lõi poole vähem. Glinka tegi ühe topeltvea, Buldorini tegi neli. Esimeselt servilt võitis eestlane punkti lausa 95-protsendilise eduga, teiselt servilt tuli punkt 80 protsendil võimalustest.

Glinka kohtub teises ringis venelase Alexei Vatutiniga (ATP 613.), kes alistas avaringis turniiril kolmanda asetuse saanud šveitslase Remy Bertola (ATP 396.) kolmes setis.

Kokkuvõttes võib öelda, et Glinka esinemine Itaalia turniiri avaringis oli pettumus nii tema enda kui ka tema fännide jaoks. Vaid kahe geimi võitmise tulemus näitab selgelt, et tema vastane oli ülekaalukas. Kuigi see võib olla pettumus, on oluline meeles pidada, et kaotused on osa spordist. Glinka peaks keskenduma edaspidisele treeningule ja mänguoskuste parandamisele, et tulla järgmistele turniiridele tugevamana ja enesekindlamana. Eesti tennisefännid jäävad kindlasti ootama tema tulevasi esinemisi ja toetavad teda jätkuvalt.

Loe rohkem:  Austraalia lahtiste eelturniirid tõid mitu debüütvõitjat | Tennis