Flora ja Kalju pidid Liivimaa taliliigas kaotusega leppima | Jalgpall

2146585h0883t24

Taliliiga mängus jäid Flora ja Kalju vastamisi ning kahjuks pidi Flora kaotusega leppima. See oli mänguline vastasseis, kus mõlemad meeskonnad andsid endast parima, kuid lõpuks oli Kalju see, kes väljakult võidukana lahkus. See oli kindlasti pettumus Florale, kuid samas ka võimalus õppida ja kasvada tulevasteks mängudeks. Jalgpall on alati olnud Eestis oluline ja mängude tulemused kutsuvad alati esile palju emotsioone ning arutelusid, mis teeb selle spordi nii kaasahaaravaks.

Tallinna FC Flora ja Nõmme Kalju FC mängisid kolmapäeva õhtul jalgpalli Liivimaa taliliiga A-tasandil, kuid mõlemad pidid Läti klubide paremust tunnistama.

Taliliigat võiduga alustanud Nõmme Kalju kohtus kolmapäeval Riia klubi FC RFS-iga, kes läks koduväljakul 33. minutil Darko Lemajici väravast juhtima. 82. minutil kahekordistas Herdi Prenga RFS-i edu, kuid Alex Matthias Tamm tõi kaks minutit hiljem Kalju taas värava kaugusele. Siiski ei leidnud Nõmme viigiväravat ning pidi leppima 1:2 kaotusega.

Mõned tunnid hiljem võõrustas FC Flora EJL jalgpallihallis Jelgava klubi. Esimesena jõudsid väravani külalised, kui Joseph Oloko Ede 43. minutil Flora väravavõrku sahistas.

Pärast poolajapausi jõudis Flora Mark Anders Lepiku 53. minuti tabamusest viigini, kuid Ralfs Šitjakovs viis 79. minutil Jelgava taas juhtima ning kaks minutit hiljem lõi Rihards Becers külaliste eest kolmanda värava ning Flora kaotas 1:3.

RFS on võitnud kõik kolm kohtumist ning on üheksa punktiga Liivimaa taliliiga A-tasandi liider. Liepaja on kogunud kolme mänguga neli punkti ja on tabelis teisel kohal, kahest mängust on kolme punktiga väljunud nii Nõmme Kalju, Jelgava kui Tallinna FC Flora. Paide Linnameeskond on ühe punktiga eelviimane ehk kuues, neile järgneb kaks mängu kaotanud JK Tallinna Kalev.

Loe rohkem:  Rafael Benitez sai ametist priiks | Jalgpall

Liivimaa taliliiga jätkub 3. veebruaril, kui Flora võõrustab RFS-i.

Kuigi Flora ja Kalju pidid Liivimaa taliliigas kaotusega leppima, näitasid mõlemad meeskonnad head võitlusvaimu ja professionaalsust. Jalgapll on alati ettearvamatu ja sellised kaotused kuuluvad mängu juurde. Oluline on õppida vigadest ja jätkata treeningutega paremate tulemuste saavutamiseks tulevikus. Fännid jäid kindlasti pettunud, kuid nad toetavad oma meeskondi jätkuvalt. Olgu selle kaotusega kui on, on oluline, et meeskonnad jätkaksid pingutamist ja näitaksid tulevikus paremaid tulemusi.