Favoriit TalTech alustab poolfinaalkoha püüdmist | Võrkpall

1829603hb84dt24

Tere tulemast Tallinna Tehnikaülikooli võrkpallimeeskonna põnevasse maailma, kus tipptasemel mängijad astuvad väljakule, et võidelda poolfinaalkoha eest! Favoriit TalTech on juba teinud Eesti võrkpallimaastikul tugeva mulje ning nüüd on nende eesmärk püüda kõrgemaid auhindu. Põnevus ja adrenaliin on garanteeritud, kui meeskond astub vastamisi oma rivaalidega. Tule ja ela kaasa, sest võrkpalli põnevus ootab ees ning võid kindel olla, et see saab olema kaasahaarav ja põnev mäng!

Võrkpalli naiste meistriliigas toimub täna teine veerandfinaalmäng, kui poolfinaalkohta hakkavad püüdma põhiturniiri parim TalTech ja põhiturniiril kaheksandaks tulnud Pärnu Spordikool.

TalTechi ja Pärnu veerandfinaalseerias kannab favoriidikoormat Tallinna esindus, kes põhiturniiri omavahelistes mängudes geimi ei loovutanud. Kahe võiduni peetav seeria saab TalTechi spordihoones alguse kolmapäeval kell 19, kordusmängu toimumisaeg veel selgunud ei ole, vahendab Volley.ee.

Seni on toimunud üks veerandfinaalmäng, milles Rae Spordikool/VIASTON võitis 3:0 resultaadiga Viimsi/Tallinna Ülikooli. Ülejäänud kahes veerandfinaalseerias kohtuvad Audentese SG/Noortekondis ja TBD Pharmatech Tartu ning Tartu Ülikool/Bigbank ja Viljandi Metall.

Põhiturniiri omavahelistes mängudes võttis TBD Pharmatech/Kastre esindus kodusaalis 3:1 võidu, Audentese spordihoones peetud kohtumises jäi 3:1 tulemusega peale koduvõistkond Audentese SG/Noortekoondis. TÜ/Bigbank saavutas põhiturniiri omavahelistes mängudes Viljandis 3:0 ja kodusaalis 3:1 võidu.

Kokkuvõtteks võib öelda, et TalTech võrkpallimeeskond on teinud suurepärase alguse poolfinaalkoha püüdmiseks. Nende võidukas esitus mängudes on näidanud meeskonna tugevust ja pühendumust. Järgmistes mängudes on neil võimalus näidata oma oskusi ja võidelda poolfinaalkoha eest. Fännid on kindlasti põnevil selle võimaluse üle ning toetavad meeskonda kogu hingest. Loodame, et TalTech jätkab sama hoogsa mänguga ja jõuab edukalt poolfinaali.

Loe rohkem:  Võru peatreener Lüütsepp: enesekindlusest puudu ei tohiks olla | Võrkpall