Enok ja Simm lõpetasid hooaja esimese ralli kolmanda kohaga | Autoralli

2223246h8515t24

Tere tulemast Eesti autoralli maailma, kus põnevust ja kiirust jagub alati! Enok ja Simm näitasid enda võimekust ning lõpetasid hooaja esimese ralli kolmanda kohaga, tõestades end tõeliste ralli talentidena. Nende osav sõidustiil ja meeskonnatöö näitasid, kuidas jõud ja oskus saavad kokku tõeliselt imetabase tulemuse saavutamiseks. Nende saavutus on inspireeriv ning jätab kõigile rallifännidele ootusäreva mõtte, mis võiks olla järgmine ralli nende jaoks. Tutvuge Eesti autoralli maailmaga ja laske ennast kaasa haarata selle põneva spordiala võlust!

Lätlased Emils Blums ja Didzis Eglitis hoidsid Terminal autoralli Eesti meistrivõistluste 2024. aasta hooaja avarallil enda liidrikohast kinni ja saavutasid esikoha. Eesti paar Patrick Enok ja Silver Simm lõpetasid ralli kolmanda kohaga.

Aluksne ralli meistriteks tulid Emils Blums ja Didzis Eglitis (Mitsubishi Lancer Evo IX), kes loovutasid kolmanda kiiruskatse järel esikoha Martynas Samsonasele ja Ervinas Snitkasele (Hyundai i20 Proto). Leedulased püsisid esikohal kuni ralli viimase katseni, kus nad aga Blumsile ja Eglitisele pea üheksa sekundit kaotasid.

Blums ja Didzis lõpetasid ralli koguajaga 50.44,18, terve päeva vältel juhtinud Leedu paar jäi neist lõpuks 0,63 sekundi kaugusele. Ralli avapäeval said Samsonas ja Snitkas valestardi eest kümnesekundilise ajatrahvi.

Laupäevasele võistluspäevale teise kohaga vastu läinud Enok ja Simm (Ford Fiesta Rally3) langesid pärast kolmandat kiiruskatset kolmandale kohale ning ei suutnud sealt enam kõrgemale tõusta, lõpetades ralli ajaga 51.14,02.

Romet Jürgenson ja Siim Oja (Ford Fiesta Rally3) jäid neljandaks, kaotades võitjatele 40,52 sekundi ning Enokile ja Simmule 10,68 sekundiga. Esikümnesse mahtus veel kolm Eesti ekipaaži: Priit Koik – Kristo Tamm lõpetasid seitsmendana (+55,60), Jaspar Vaher – Rainis Raidma jäid üheksandaks (+1.38,92) ning Joosep Planken – Taavi Lassmann lõpetasid kümnendana (+2.05,71).

Loe rohkem:  RALLIBLOGI | Lappi tõusis katsevõiduga liidriks | Autoralli

Autoralli Eesti meistrivõistluste jätkub veebruari alguses Otepää talveralliga. Hooaja jooksul peetakse seitse etappi, viimane neist on oktoobris Saaremaal.

Kokkuvõttes võib öelda, et Enok ja Simm tegid suurepärase esituse hooaja esimesel rallil, saavutades kolmanda koha. Nende visadus ja pühendumus treeningutele ning võistlustele on selgelt vilja kandnud. Nende meeskonnatöö ja sõiduoskus on kindlasti muljetavaldav ning annab lootust edasisteks võistlusteks. Nad on tõestanud end tugevate konkurentide seas ning kindlasti tuleb neil jätkata samas vaimus, et säilitada ja parandada oma positsiooni tulevikus. Palju õnne Enok ja Simm ning edu edaspidiseks!