Eesti naiste jalgpallikoondis sai Kosovolt kindla kaotuse | Jalgpalli Eesti koondis

1708771752 2268558hb612t24

Eesti naiste jalgpallikoondis koges Kosovolt valusat kaotust, mis jättis fännid pettunud ja meeskonna otsima vastuseid oma mängu parandamiseks. See tulemus tõestab, et pingutused ja treeningud on hädavajalikud, et saavutada edu rahvusvahelisel tasemel. Kuigi kaotus võib olla pettumus, annab see meeskonnale võimaluse õppida ja kasvada edaspidiseks. Eesti jalgpallikoondis näitab endiselt pühendumust ja kirge oma spordiala vastu ning kindlasti on neil potentsiaali tõusta ja võidelda tulevikus veelgi tugevamatega.

Eesti naiste jalgpallikoondis kaotas Alanyas treeninglaagris viibides Türki naiste karikaturniiri kohtumises Kosovole 0:3.

Kõik Kosovo väravad sündisid esimesel poolajal: 14. minutil tabas Modesta Uka, 29. minutil Elizabeta Ejupi ja 32. minutil Valentina Metaj.

Samad vastased kohtusid ka umbes aasta eest ja siis oli Kosovo parema skooriga 2:1.

Eesti sai Türgis juba teise kaotuse, sest kolm päeva varem oli koondis sunnitud tunnistama India 4:3 paremust. Viimases mängus minnakse teisipäeval, 27. veebruaril vastamisi Hong Kongiga, kes kaotas avavoorus Kosovole 0:1.

Kahjuks said Eesti naiste jalgpallikoondis Kosovolt kindla kaotuse, kuid see ei peaks nad põrmugi muserdama. Oluline on näha iga mängu kui võimalust õppida ja areneda. Usun, et meie naised on võimelised suuremateks saavutusteks tulevikus. Tähtis on jääda positiivseks ja jätkata pingutamist ning treenimist. Jalgpall on ettearvamatu mäng ja kaotused kuuluvad selle juurde. Oluline on üheskoos tõsta oma pea püsti ja minna edasi järgmistele väljakutsetele vastu. Eesti jalgpallikoondise tulevik on helge ja täis võimalusi.

Loe rohkem:  Lehiste: lahtilaskmine ei nõua palju vaeva, keerulisem on leida toimiv lahendus | Jalgpalli Eesti koondis