Eesti naiskonnad pidasid Balti liigas viiegeimilise põnevusmängu | Võrkpall

2095991h272ft24

Tere tulemast Eestisse! Eesti võrkpallinaiskonnad on teinud ajalugu, mängides Balti liigas uskumatult põneva viiegeimilise mängu. See mäng oli täis põnevust, kirge ja võitlust ning tõestas, et Eesti võrkpalli tasemel on maailmatasemel. Naised näitasid hämmastavat kogemust, oskusi ja meeskonnatööd ning tegid kõik endast oleneva, et pakkuda publikule ja fännidele unustamatu elamus. Eesti võrkpall on selle mänguga saavutanud uue taseme ja jätkab kindlalt oma tee peal maailma tippu. Tutvuge lähemalt Eesti võrkpalliga ja nautige nende põnevaid mänge ja tulemusi.

Võrkpalli naiste Balti liigas kohtusid omavahel Eesti võistkonnad, kes vajasid võitja selgitamiseks viit geimi.

Kahe esimese geimi järel tundus, et võõrsil mänginud Rae Spordikool/VIASTON võtab kiire võidu, kui koduvõistkond Audentese SG/Noortekoondis kogus esimeses ja teises geimis võrdselt 19 punkti. Seejärel said enda mängu käima ka võõrustajad, kes olid kolmandas geimis paremad 25:20 ja neljandas 25:22 tulemusega, vahendab Volley.ee.

Otsustavas viiendas geimis sai Rae naiskond 4:0 eduseisu ja vastast enam ohtlikult lähedale ei lubanud — külalised saavutasid 15:8 geimivõiduga 3:2 (25:19, 25:19, 20:25, 22:25, 15:8) mänguvõidu.

Liis Kiviloo tõi võitjatele 16, Silvia Pertens 15, Hanna Pajula 13 ja Mirjam Karoliine Kask üheksa punkti. Kaotajate resultatiivseimana kogus Nora Lember 21 punkti. Karlotta Kattai lisas 20 ja Freia Liisa Palk 11 punkti.

Tasavägist lõpptulemust kinnitavad ka statistilised näitajad, kui mõlemad naiskonnad lahendasid punktiks 38% rünnakutest ja kogusid blokis seitse punkti. Serviässasid kogunes koduvõistkonnale kaheksa ja külalistele kuus.

28 punkti kogunud Rae Spordikool/VIASTON tõusis turniiritabelis teiseks, kaks mängu vähem pidanud tiitlikaitsja Kaunas on noppinud 26 punkti. Kuuendaks kerkinud Audentese SG/Noortekoondisel on koos 18 punkti.

Reedel, 19. jaanauril kell 19.00 võõrustab tabelijuht TalTech seitsmendal kohal paiknevat Tartu Ülikool/Bigbanki.

Loe rohkem:  Selver/TalTech võttis Tartu Bigbankilt Balti liiga tiitli | Võrkpall

Kokkuvõttes oli viiegeimiline põnevusmäng Eesti naiskondade vahel Balti liigas tõeliselt põnev ja tasavägine lahing. Mäng oli täis emotsioone ja pinget ning pakkus kindlasti tõelist naudingut võrkpalli fännidele. Eesti naiskonnad näitasid suurepärast võitlusvaimu ja meisterlikkust ning tegid enda riigi uhkeks. Sellised intensiivsed mängud aitavad kaasa kogu võrkpalli kogukonna arengule ning annavad mõlemale naiskonnale väärtuslikke kogemusi ja õppetunde tulevikku silmas pidades. Koos suudetakse saavutada suuri asju ja tõsta Eesti võrkpalli taset kõrgemale!