Eesti jalgpallitreeneri debüüt Slovakkias lõppes magusa viigiväravaga | Jalgpall

2172817ha4c9t24

Eesti jalgpallitreeneri debüüt Slovakkias oli täis põnevust ja emotsioone, mil lõppes magusa viigiväravaga. See oli hetk, mida Eesti spordifännid peavad meeles ning mis tõi rõõmu ja uhkust paljudele. Treener näitas oma meisterlikkust ja meeskonnale suurt juhtimisoskust, sillutades teed võidule võrdses mängus. Slovakkia vastased olid tugevad, kuid Eesti meeskond suutis võidelda kuni lõpuvileni ja saavutada suurepärase tulemuse. See mäng jääb kindlasti ajalukku kui üks meeldejäävamaid hetki Eesti jalgpallis.

Eesti jalgpallihooaja järel Nõmme Unitedist Slovakkiasse läinud Vladimir Vassiljevi ja Nikita Brõlini koduklubi ŠTK Šamorin alustas pühapäeval Slovakkia esiliiga kevadhooajaga.

Sügishooajal 17 mänguga 19 punkti kogunud Šamorin võõrustas kolme ja poole kuu pikkuse võistluspausi järel Trebisovit, kel kirjas kaks punkti rohkem, vahendab Soccernet.ee.

Šamorin asus kohtumist juba 5. minutil juhtima, kuid jäi 78. minutiks kaotusseisu, enne kui 90+2. minuti viigivärav lõppseisuks 2:2 tegi. Liigatabelis jätkab Šamorin 16 klubi konkurentsis 12. tabelireal.

Slovakkia kõrgliigas oli võistlustules Oliver Jürgensi koduklubi Dunajska Streda, kes leppis 1:1 viigiga MŠK Žilina vastu. Jürgens andis väravasöödu Dunajska viigiväravale. Eestlase koduklubi on 22 vooru järel kõrgliigas neljandal kohal.

Loe pikemalt portaalist Soccernet.ee.

Eesti jalgpallitreeneri debüüt Slovakkias oli täis põnevust ja emotsioone ning lõppes magusa viigiväravaga. Treeneri ja meeskonna pingutused said tasutud ning mäng lõppes positiivse tulemusega. See on suurepärane algus uuele hooajale ning annab kindlasti hoogu edasisteks mängudeks. Eesti jalgpalli tulevik paistab helge ning see saavutus näitab, et meie treenerid ja mängijad on võimelised saavutama suuri asju rahvusvahelisel tasandil.

Loe rohkem:  Modrici hiline tabamus andis Realile võidu, PSG päästis viigipunkti | Jalgpall