Drell tegi Windy City võidumängus kaksikduubli | Korvpall

2188114h4c5at24

Tere tulemast Eesti korvpalli uudistesse! Drell tegi Windy City võidumängus kaksikduubli, pannes kõik korvpallisõbrad imestama tema võimekuse üle. See noor ja andekas mängija on end tõestanud tõeliseks tähikuks korvpallimaailmas ning tema saavutused tekitavad elevust nii kodus kui ka välismaal. Tema tõeliselt muljetavaldav mäng Windy City võidumängus on tõestuseks tema võimekusest ja pühendumusest spordile. Jääge meiega ja olge tunnistajaks selle noore talenti tõusule tippu!

Eesti korvpallikoondislase Henri Drelli koduklubi Windy City Bulls teenis esmaspäeva õhtul NBA arenguliigas raske võidu, alistades lisaajal eestlase kaksikduubli abil Delaware Blue Coatsi.

Bulls jäi tasavägise avaveerandi järel ühepunktilisse kaotusseisu, kuid suutis koduväljakul teisel veerandil 16 punktiga juhtima minna. Blue Coats suutis siiski vahe poolajaks viiele lihvida ning läks otsustavaks veerandiks kohtumist ise kuuega juhtima.

Blue Coats püsis otsustava veerandi alguses ees ning saavutas kuus minutit enne mängu lõppu kümnepunktilise edu, aga Bulls vastas 12:2 spurdiga ning jõudis kiirelt viigini. Drell skooris minut enne mängu lõppu, et Bulls kahega juhtima minna, kuid Delaware viigistas 20 sekundit enne lõpusireeni ja kohtumine läks seisul 108:108 lisaajale.

Lisaajal jäi Bulls küll neljapunktilisse kaotusseisu, kuid kaevas sealt 6:0 minispurdiga välja ja enam eduseisu ei loovutanud, teenides lõpuks 115:113 (25:26, 39:33, 18:29, 26:20, 7:5) võidu.

Henri Drell sai 36 minutiga hakkama soliidse kaksikduubliga, skoorides 12 punkti ja haarates 12 lauapalli. Lisaks jagas eestlane kolm resultatiivset söötu ja tegi kolm vaheltlõiget, kaotades ise palli vaid korra.

Bullsi resultatiivseim oli keskmängija Adama Sanogo, kes tegi 32 punkti ja 17 lauapalliga veelgi suurema kaksikduubli. Keifer Sykes lisas 22 silma, üheksa lauda ja kaheksa korvisöötu. Blue Coatsi eest viskas Terquavion Smith 29 punkti ja jagas üheksa korvisöötu.

Loe rohkem:  Tartu Ülikool sai ENBL-i alagrupiturniiri viimases mängus kindla kaotuse | Korvpall

Windy City on NBA G-liiga põhihooaega alustanud kahe võidu ning kuue kaotusega. Nädalavahetusel peetakse Long Island Netsiga (4-4) kaks kohtumist.

Kokkuvõttes võib öelda, et Drelli kaksikduubel Windy City võidumängus on suurepärane saavutus nii tema enda kui ka Eesti korvpalli jaoks. Tema tugev esitus aitas Windy City meeskonnal võita olulise võidu ning tõi ka Eestile rõõmu ja uhkust. Drelli panus näitab, et Eesti korvpallurid suudavad rahvusvahelisel tasemel silma paista ja teha suurepärast tööd. Loodame, et sellised saavutused innustavad teisi noori sportlasi Eestis ning aitavad kaasa korvpalli populaarsuse ja taseme kasvule meie riigis.