Drell oli resultatiivne, aga Windy City kaotas taas | Korvpall

2188114h4c5at24

Tere tulemast kõigile korvpallisõpradele! Viimane mäng oli äärmiselt põnev, kus Drell näitas oma tõelist annet ja oli väga resultatiivne. Kuigi ta andis endast parima, kahjuks Windy City kaotas taas. See tulemus tõi pettumuse fännidele üle kogu riigi. Kuid ärge heitke meelt, sest meil on kindlasti veel palju põnevaid mänge ees ootamas. Jääge lähemale ja jälgige meie meeskonna tegemisi, sest järgmine võit on juba käeulatuses!

Eesti korvpallikoondislase Henri Drelli koduklubi Windy City Bulls kaotas NBA G-liigas võõrsil lisaajal Birmingham Squadronile 127:130 (26:28, 34:34, 26:27, 36:33, 5:8).

32 minutit mänginud Drell panustas 19 punkti, kolme lauapalli, ühe resultatiivse söödu ja blokeeritud viskega, tehes ka kolm pallikaotust ja viga.

Windy City resultatiivseim oli 25 silmaga keskmängija Adama Sanogo, Onuralp Bitimi arvele jäi 21 punkti. Võitjate parim oli 27 punktiga Izaiah Brockington.

Drell on nüüd vähemalt tosin punkti kogunud kuues kohtumises järjest. Mitte üheski käimasoleva hooaja mängus pole ta saanud vähem kui 30 minutit mänguaega ega visanud vähem kui kaheksa silma.

Windy City Bulls jätkab hooaega keskdivisjonis kolme võidu ja üheksa kaotusega, mis annab kaheksa võistkonna konkurentsis eelviimase koha. Birmingham on saanud sel hooajal seitse võidu ja kuus kaotust.

Birmingham Squadron ja Windy City Bulls mängivad kolm päeva hiljem ehk 31. jaanuaril korra veel.

Kokkuvõttes oli Drell mängus resultatiivne, kuid tema pingutused ei suutnud takistada Windy City kaotust. Üksik mängija panus ei ole alati piisav võistkonna võiduks. Oluline on kogu meeskonna koostöö ja panus, et saavutada edu. Kuigi kaotus võib olla pettumus, on oluline õppida vigadest ja järgmisel mängul tugevamalt tagasi tulla. Drell ja tema meeskonnakaaslased saavad üheskoos töötades järgmistes mängudes paremaid tulemusi saavutada.

Loe rohkem:  Drell aitas G-liigas Bullsi võidule, tiimikaaslane kutsuti NBA-sse | Korvpall