Djokovic pidi ka teises ringis kõvasti vaeva nägema | Tennis

2218377hfa16t24

Tennis fans in Estonia were in for a thrilling match as Novak Djokovic faced a tough challenge in the second round. The Serbian superstar was pushed to his limits, showcasing his incredible skill and determination on the court. The intense battle left the crowd on the edge of their seats, as Djokovic fought hard for every point. The match was a true testament to the competitive nature of tennis, and Djokovic’s resilience in the face of adversity. It’s clear that Estonian tennis enthusiasts were treated to an unforgettable display of athleticism and sportsmanship.

Austraalia lahtiste slämmiturniiril pidi maailma esireket Novak Djokovic teises ringis vaeva nägema veidi enam kui kolm tundi, aga sai lõpuks kohalikust mehest Alexei Popyrinist (ATP 43.) jagu 6:3, 4:6, 7:6 (4), 6:3.

Kolmandas setis läks kodupubliku marulist toetust nautinud Popyrin seisul 5:4 Djokovici servil 40:0 ette, aga tiitlikaitsja päästis neli settpalli ja pööras 75 minutit kestnud seti lõpuks enda kasuks. Otsustavas setis oli Djokovic seisul 5:2 omakorda 40:0 ees, Popyrin suutis sellest seisust välja rabeleda, aga serblane lõpetas järgmises geimis ikkagi kohtumise.

Djokovic servis 11 ässa maailma 43. reketi 17 vastu, oma esimeselt servilt võitis serblane 82 ja Popyrin 73 protsenti mängitud punktidest. Djokovici arvele kogunes 31 äralööki ja 32 lihtviga, Popyrini samad numbrid olid 52 ja 58. Kolmandas ringis on maailma esireketi vastaseks 30. asetusega argentiinlane Tomas Martin Etcheverry, kes alistas 6:4, 6:4, 6:4 prantslase Gael Monfilsi.

Raskustes oli ka maailma seitsmes reket Stefanos Tsitsipas, kes alistas teise austraallase Jordan Thompsoni (ATP 47.) 4:6, 7:6 (6), 6:2, 7:6 (4). Sealjuures oli Thompsonil neljanda seti lõpus ka neli settpalli. Viienda asetusega Andrei Rubljov vajas ameeriklase Christopher Eubanksi (ATP 35.) 6:4, 6:4, 6:4 alistamiseks tundi ja 40 minutit, asetusega mängijatest langesid konkurentsist Lorenzo Musetti, Francisco Cerundolo ja Frances Tiafoe.

Loe rohkem:  Tiitlikaitsja pidi Indian Wellsis loobuma juba enne areenile sammumist | Tennis

Kokkuvõttes võib öelda, et Djokovic pidi teises ringis tõepoolest kõvasti vaeva nägema, kuid suutis lõpuks siiski võidu koju tuua. Tema vastane näitas suurepärast mänguoskust ja vastupanuvõimet, kuid Djokovic suutis lõpuks siiski oma kogemuse ja oskustega võidule jõuda. See matš oli kindlasti põnev ja näitas, et tennisemaailmas võib alati oodata ootamatuid pöördeid. Djokovici fännid saavad kindlasti rõõmustada tema edasipääsu üle ning järgmistes mängudes võib oodata veelgi pingelisi ja põnevaid hetki.