De Bruyne tagasitulek innustas City võidule, Chelsea alistas Fulhami | Jalgpall

2213868h20e4t24

Tere tulemast Eesti jalgpalli fännid! Kevin De Bruyne tagasitulek innustas Manchester City võitu ning Chelsea alistas Fulhami põnevas mängus. Need võidud on toonud elevust ja põnevust Premier League’i hooaega ning pannud fännid ootusärevalt ootama tulevasi mänge. De Bruyne mängu naasmine on toonud uut energiat ja motiveerinud meeskonda tulevasteks väljakutseteks. Chelsea võidukas esitus Fulhami vastu on tõestuseks nende meeskonna võimekusest ja potentsiaalist. Jätkakem jalgpalli jälgimist ja toetame oma lemmikmeeskondi põnevatel võidusõitudel!

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas teenis tiitlikaitsja Manchester City võõrsil emotsionaalse võidu, kui tuli kohtumise viimasel veerandtunnil kaotusseisust võiduga välja. Lisaks teenis võidu Londoni Chelsea, kes alistas koduplatsil Fulhami.

Newcastle jõudis kodupubliku ees City vastu väravani juba kohtumise teisel minutil, kuid VAR-iga konsulteerimise järel määrati, et Sean Longstaff oli suluseisus ning värav ei lugenud. 26. minutil asus aga City juhtima, kui Bernardo Silva osavalt madala tsenderduse kannaga Newcastle’i väravasse saatis.

Kodumeeskond vastas aga võimsalt ning viigistas 35. minutil, kui Alexander Isak jooksma pääses ning rünnaku kliiniliselt lahendas. Kodupublik polnud veel juubeladmist lõpetanudki, kui kaks minutit hiljem Anthony Gordon palli uuesti City väravavõrku saatis ning Newcastle’i poolajaks 2:1 ette viis.

Teine poolaeg algas tasavägiselt ning City jahtis viigiväravat kuni 74. minutini, mil pikalt vigastuspausilt naasnud Belgia täht Kevin De Bruyne madala kauglöögiga oma hooaja esimese värava lõi. Kuid tiitlikaitsja ei jäänud viigiga rahule ning survestas edasi. Esimesesl üleminutil leidis De Bruyne suurepärase sööduga samuti vahetusest sekkunud Oscar Bobbi, kes osavalt Newcastle’i väravavahi üle mängis ja Cityle 3:2 võidu vormistas.

Londoni Chelsea vajas koduväljakul Fulhami vastu vaid üht väravat. Avapoolaja üleminutitel tegi Fulhami kaitsja Issa Diop karistusalas Raheem Sterlingule vea ning Cole Palmer realiseeris penalti, mis jäigi kohtumise ainsaks tabamuseks.

Loe rohkem:  Leverkuseni hoog ei peatu | Jalgpall

Manchester City tõusis vähemalt päevaks Premier League’is teisele positsioonile, olles kogunud 20 mänguga 43 punkti. Pühapäeval mängib aga punkti kaugusel olev Aston Villa Evertoniga. Liigaliider on Liverpool, kellel on 20 mänguga 45 punkti.

Chelsea jätkab liigatabelis kaheksandal real, olles kogunud 21 mänguvooruga 31 punkti. Newcastle on 29 punktiga kümnendal positsioonil, Fulham on 24 punktiga 13. tabelireal.

Kokkuvõtteks võib öelda, et De Bruyne tagasitulek oli suurepärane innustus Manchester City võidule. Tema mõju meeskonnale oli selgelt märgatav ning näitas, kui oluline roll tal meeskonnas on. Samuti suutis Chelsea alistas Fulhami, näidates sealjuures meeskonna tugevat mängu. Mõlemad võidud olid olulised ja näitasid meeskondade head vormi. Järgmised mängud toovad kindlasti kaasa uusi väljakutseid, kuid hetkel võivad mõlemad meeskonnad oma võitude üle uhkust tunda.