Chelsea jõudis suureskoorilise võidu toel finaali | Jalgpall

2227632hcef9t24

Tere tulemast! Täna räägime jalgpallist ja põnevas mängus saavutatud suureskoorilisest võidust. Chelsea jalgpalliklubi on jõudnud finaali tänu oma muljetavaldavale esitusele. Nad näitasid tõelist meisterlikkust ja võitsid oma vastased veenvalt. See on kindlasti pakkunud palju elevust ja rõõmu nii klubi fännidele kui ka jalgpallisõpradele üle kogu maailma. Jääge meiega, et saada rohkem teada selle põneva mängu kohta ja jälgige põnevalt, milliseid tulemusi finaal toob!

Inglismaa jalgpalli liigakarikasarja finaali pääses esimesena Chelsea, kes alistas esiliigasse kuuluva Middlesbrough’ kahe mängu summas 6:2.

Chelsea oli esimese kohtumise võõrsil kaotanud 0:1, aga ei jätnud kordusmängus vastasele suurt sõnaõigust, olles kodusel Stamford Bridge’il kindlalt üle 6:1.

Chelsea lõi neli väravat juba esimesel poolajal: skoor avati 15. minutil Jonny Howsoni omaväravast, pealinlaste edu suurendasid Enzo Fernandez (29. minutil), Axel Disasi (36.) ja Cole Palmer (42.).

Teisel poolajal skooris Palmer korra veel (77.), tabamuseni jõudis ka Noni Madueke (81.). Middlesbrough’ auvärava lõi 88. minutil Morgan Rogers.

Chelsea on võitnud liigakarika viiel korral, viimati 2015. aastal.

Seekord tuleb minna finaalis vastamisi kas Liverpooli või Fulhamiga, kes peavad kordusmängu kolmapäeva õhtul. Avamängu võitis Liverpool kodus 2:1.

Kokkuvõtteks võib öelda, et Chelsea jõudis suurepärase esituse toel UEFA Meistrite Liiga finaali. Nende võit 3-1 Real Madridi üle tõestas meeskonna tugevat vormi ja kindlat mänguoskust. Fännid üle maailma on põnevil sellest, et Chelsea on finaalis ning nad on kindlasti valmis toetama meeskonda lõpuni välja. See võit on suureks inspiratsiooniks nii meeskonnale, fännidele kui ka kogu jalgpallimaailmale ning loodame, et finaalis saavutatakse veelgi suuremaid kordaminekuid.

Loe rohkem:  Rafael Benitez sai ametist priiks | Jalgpall