Chelsea alistus karikamängus esiliiga keskmikule | Jalgpall

2208715h946ft24

Tere tulemast Eesti jalgpalli keskusse! Seekord on meil põnev uudis sellest, kuidas tipptasemel Jalgpalli meeskond Chelsea alistus karikamängus esiliiga keskmikule. See on kindlasti üllatus kõigile jalgpallisõpradele üle kogu riigi. Meeskond näitas suurepärast võitlustahet ja oskusi mängus, mis jääb kindlasti kauaks meie mälestustesse. Oleme uhked meie jalgpalli talentide üle ja loodame, et jätkavad sama võimsalt ka edaspidi. Aitäh, et jagasite seda põnevat uudist meiega!

Tarmo Kingi kunagine koduklubi Middlesbrough alistas Inglismaa liigakarikasarja poolfinaali avamängus koduväljakul Londoni Chelsea 1:0.

Favoriidina kohtumisele vastu läinud Chelsea näitas avapoolajal head mängu ning oleks võinud ka 31. minutil juhtima asuda, kui Cole Palmer oleks vastaste kapteni Jonny Howsoni pallikaotuse ära kasutanud.

Middlesbrough andis otsustava vastulöögi kuus minutit hiljem, kui kiirrünnaku järel pääses värava ees löögile Hayden Hackney.

Chelsea jätkas teisel poolajal võõrustaja värava ohustamist, kuid viigiväravat ei sündinud. Külalised tegid mängu jooksul 18 pealelööki, millest ainult viis lendasid raami. Middlesbrough’le seevastu piisas kahest raamilöögist.

Middlesbrough ja Chelsea peavad korduskohtumise 23. jaanuaril Stamford Bridge’il. Kolmapäeva õhtul lähevad teise poolfinaali avamängus omavahel vastamisi kõrgliiga satsid Liverpool ja Fulham.

Kokkuvõttes näitas Chelsea jalgpallimeeskond suurt tahtejõudu ja võitlusvaimu karikamängus esiliiga keskmiku vastu. Kuigi tulemused võivad olla pettumust valmistavad, on oluline meeles pidada, et igal võistlusel on oma õppetund. Meeskonnal on kindlasti võimalus analüüsida oma mängu ja teha vajalikud parandused tulevasteks kohtumisteks. Oluline on hoida pead kõrgel ja keskenduda sellele, kuidas edasi liikuda ning näidata oma tugevusi järgmistel mängudel. Tuleb jätkata treeningutega ja uskuda endasse, sest ainult nii saavutatakse edu jalgpallis.

Loe rohkem:  Newcastle Unitedi kaitsja sai ränga vigastuse | Jalgpall