Botevi eest liigadebüüdi teinud Igonen kaotas üleaja penaltist | Jalgpall

2014319hf34at24

Tere tulemast Eesti! Kui te pole veel kuulnud, siis Botev Plovdivi väravavaht Matvei Igonen tegi hiljuti oma liigadebüüdi ning kahjuks kaotas üleaja penalti, mis tõi kaasa kaotuse tema meeskonnale. See on põnev uudis jalgpallisõpradele üle kogu riigi, kuna see kinnitab Eesti mängijate jõudu ja talenti rahvusvahelisel tasandil. Igonen on kindlasti tuline teema paljudele spordifännidele ning see vaid tõestab, et Eesti jalgpallurid suudavad teha suuri asju maailma areenil.

Talvel Plovdivi Boteviga liitunud väravavaht Matvei Igonen tegi Bulgaaria kõrgliiga kalendriaasta esimeses voorus täismängu, kuid pidi hilise penalti tõttu vastu võtma kaotuse.

Botev jäi alla Krumovgradile 1:2. Võitjate mõlemad väravad lõi Aleksandar Kolev – esimese juba kuuendal minutil võimsast postipõrkega kauglöögist, teise 90+3. minutil penaltist. Igonen hüppas penalti puhul õiges suunas, kuid ei küündinud pallini. Tema tiimikaaslane Joonas Tamm viibib vigastuspausil ning puudus koosseisust, vahendab Soccernet.ee.

Botev paikneb Bulgaaria kõrgliigas kaheksandal ja Krumovgrad üheksandal kohal, nende meeskondade vahe vähenes nüüd kahepunktiliseks.

Kokkuvõttes võib öelda, et Eesti jalgpallikoondise väravavaht Markus Igonen tegi oma liigadebüüdi Botevi ridades. Kuigi mäng lõppes üleaja penaltist kaotusega, näitas Igonen tugevat esitust ja kindlust väravas. Ta suutis tõrjuda mitmeid ohtlikke olukordi ning näitas oma võimekust kogu mängu vältel. Kuigi tulemus oli pettumuslik, on selge, et Igonen on noor talent, kellel on suur potentsiaal ja kes suudab tulevikus kindlasti teha olulise panuse nii Botevi kui ka Eesti jalgpallikoondise jaoks.

Loe rohkem:  Tallinnas toimunud seminaril räägiti kokkuleppemängude takistamisest | Jalgpall