Blinkova alistas rekordilises lahingus mulluse finalisti | Tennis

2220030hfe45t24

Tere tulemast kõigile tennisefännidele! Blinkova on viimasel ajal teinud silmapaistvaid saavutusi ning tema viimane võit mulluse finalisti üle on tõeline saavutus. See rekordiline lahing õhutas pingeid ning pakkus silmailu kõigile, kes kohal olid. Blinkova võit näitab tema pühendumust ja oskusi tennisemängijana ning tõestab, et ta on tõsine konkurent võistlustel. Selle võidu järel on kindel, et kõik silmad on suunatud Blinkova suunas ning tema edasised saavutused on kindlasti jälgimist väärt.

Austraalia lahtiste naisüksikmängus pidasid eelmise aasta finalist kasahh Jelena Rõbakina (WTA 3.) ja venelanna Anna Blinkova (WTA 57.) slämmiturniiride ajaloo pikima kiire lõppmängu.

Avasetis nimekast vastasest 6:4 üle olnud Blinkova läks teises setis murde toel 2:1 juhtima, kuid Rõbakina vastas kohe järgmises geimis murdega ja vormistas 10. geimis venelanna pallingul 6:4 setivõidu.

Otsustav kolmas sett möödus eriti tasavägiselt. Seti lõpus vahetasid naised kordamööda murdeid ning võitja selgitamiseks läks vaja tie-break’i ehk kiiret lõppmängu. Seal asus Blinkova kiirelt 4:1 juhtima ja teenis esimese matšpalli seisul 9:7, kuid Rõbakina päästis selle. Kokku võitles Blinkova välja seitse matšpalli enne, kui ta lõpuks realiseeris ja lõppmängu 22:20 võitis.

Blinkova ja Rõbakina 42-punktiline lahing tähistab slämmiturniiride kõigi aegade pikimat lõppmängu. Senine absoluutrekord (38) püstitati eelmise aastal Wimbledonis kohtumises ukrainlanna Lesia Tsurenko ja rumeenlanna Ana Bogdani vahel.

Kogu kohtumine kestis kaks tundi ja 46 minutit ning Blinkova teenis oma teise võidu maailma edetabelis esiviisikusse kuuluva mängija üle. Esimese võidu noppis venelanna läinud aastal Prantsusmaa lahtistel, kui ta sai jagu toonasest maailma viiendast reketist prantslannast Caroline Garciast.

Blinkova läheb kolmandas ringis vastamisi 26. asetatud itaallanna Jasmine Paoliniga (WTA 31.), kes oli 6:2, 6:3 parem sakslannast Tatjana Mariast (WTA 42.).

Loe rohkem:  Kvalifikatsioonis kõrgeimat asetust omanud Lajal piirdus ühe mänguga | Tennis

In conclusion, the victory of Anna Blinkova in the record-breaking match against last year’s finalist showcases her exceptional skill and determination in tennis. This win marks a significant achievement for Blinkova and highlights her potential as a top contender in the sport. It also demonstrates the high level of competition in the tennis world, as players constantly push themselves to their limits. Estonian tennis fans can look forward to more exciting matches and impressive performances from Blinkova and other talented players in the future.