Bayern lõi liigamängus kaheksa väravat, Kane’ilt kübaratrikk | Jalgpall

2301147hafa3t24

Bayern Munich stunned the football world in a league match by scoring an incredible eight goals, while Tottenham Hotspur’s Harry Kane also made headlines with a remarkable hat-trick. The thrilling display of skill and determination on the pitch left fans in awe and served as a reminder of the excitement and unpredictability of football. As the teams continue to showcase their talent and passion for the sport, fans eagerly anticipate what other spectacular moments lie ahead in the world of football.

Saksamaa jalgpalli kõrgliigas eelmisel nädalal taas punkte loovutanud tiitlikaitsja Müncheni Bayern naasis laupäeval võiduteele stiilselt, kui alistas koduväljakul 8:1 tabeli eelviimase Mainzi.

Harry Kane lõi kolm väravat ning andis Jamal Musialale ilusa resultatiivse söödu, ühtlasi sai temast esimene mängija, kes Saksamaa kõrgliigas oma debüüthooajal saanud kirja neli kübaratrikki. Leon Goretzka lõi Marek Lemsalu endise koduklubi võrku kaks väravat, ühe tabamuse lisasid Thomas Müller ja Serge Gnabry.

Bayern on 25 mänguga kogunud 57 punkti, pühapäeval Wolfsburgiga kohtuv Leverkuseni Bayer edestab neid seitsme silmaga.

RB Leipzig alistas 2:0 Darmstadti ja tõusis vähemalt mõneks ajaks tabelis neljandale kohale, kuigi oma koha säilitab võidu korral Dortmundi Borussia. Köln juhtis Mönchengladbachi Borussia vastu veel 70. minutil 2:1, leidis end kolm minutit hiljem 2:3 kaotusseisust, aga suutis 79. minutil mängu 3:3 viigistada. Augsburg teenis kolmanda järjestikuse võidu, kui alistas Heidenheimi 1:0.

Kokkuvõttes võib öelda, et FC Bayern München näitas oma võimu ja tugevust lõi võimsalt kaheksa väravat liigamängus. Lisaks tegi Harry Kane Tottenhami kasuks kübaratriki, näidates oma suurepärast esitust. Jalgpallifännid üle maailma said nautida põnevat ja emotsioonide rohket mängu, kus osalesid tipptasemel meeskonnad ning mängijad. See oli kindlasti mäng, mida jalgpallisõbrad ei unusta ning mis näitas, miks jalgpall on maailma populaarseim spordiala.

Loe rohkem:  Maroko aitas võõrustajad samuti kaheksandikfinaali | Jalgpall