Baskonia sai väärt võidu Barcelona üle | Korvpall

2301459hf4e2t24

Eile õhtul suutis Baskonia korvpallimeeskond saavutada vägeva võidu Barcelona vastu, pannes kogu publiku vaimustusest plaksutama. Mängu pingelised hetked ja mõlemad meeskonnad andsid endast kõik, kuid lõpuks suutis Baskonia kindlalt võiduarve avada. See võit on suureks saavutuseks meeskonnale ning tõestab nende võimekust ja visadust. Barcelona fännid jäid pettunud, samas kui Baskonia fännid ei suuda oma rõõmu varjata. Sellega on kindel, et korvpallimaailmas räägitakse veel kaua sellest mängust ja Baskonia saavutatud võidust.

Maik-Kalev Kotsari ja Sander Raieste koduklubi Baskonia alistas Hispaania kõrgliigas Barcelona 103:96 (23:19, 27:23, 32:28, 21:26).

Baskonia mänguvankrit vedas kaheksa kaugviset tabanud Markus Howard, kelle arvele kogunes 37 punkti. Matt Costello toetas 23 punktiga ning Tadas Sedekerskis oli lähedal kaksikduublile, tuues 11 punkti ja üheksa lauapalli.

Algviisikusse kuulunud Kotsar sai mänguaega 17 minutit, mille jooksul viskas kaheksa punkti (vabavisked 0/1, kahesed 4/5) ja hankis neli lauda. Pingilt sekkunud Raieste viibis platsil viis minutit ja noppis kaks lauapalli.

Barcelona poolel küündis kahekohalise punktisummani neli meest, neist resultatiivseim oli Jabari Parker 21 silmaga. Willy Hernangomez viskas 16, Jan Vesely 14 ja Nico Laprovittola 12 punkti.

Kristian Kullamäe tööandja Bilbao pidi võõrsil Granada 87:79 (17:15, 27:18, 16:22, 27:24) paremust tunnistama. Eesti koondislane tõi 23 minutiga 16 punkti (vabavisked 3/4, kahesed 5/8, kolmesed 1/3), jagas kaaslastele viis tulemuslikku söötu ja hankis kolm lauapalli.

Bilbao resultatiivseim oli Alex Reyes 29 punktiga. Võitjate parimana viskas David Kramer 14 silma.

Kolmemängulise kaotusteseeria lõpetanud Baskonia (13-11) paikneb liigatabelis üheksandal real. Bilbao (9-15) kaotas teist mängu järjest ja on 11. kohal.

Baskonia saavutab tähtsa võidu Barcelona üle on suur saavutus nii meeskonnale kui ka fännidele. Korvpalli mängude intensiivsus ja põnevus on pakkunud meile rahuldust ja rõõmu. Loodame, et Baskonia suudab jätkata heas vormis ja saavutada veel rohkem võite tulevikus. See võit tõestab, et meeskond on võimeline võitlema ja võitma isegi tugevaid vastaseid nagu Barcelona. Olgu see võit meie meeskonnale ja fännidele inspiratsiooniks ja motivatsiooniks edasisteks mängudeks. Aitäh Baskonia, et meid rõõmustasite ja võitu tõite!

Loe rohkem:  Knicks sai viimaste sekundite segaduses vastuolulise võidu | Korvpall