Avapoolaja kaotanud Man City alistas linnarivaali | Jalgpall

2293707hbf6bt24

Kaanepoolaja kaotanud Manchester City suutis võidurajale naasta, võites linnarivaali Manchester Unitedi põnevas jalgpallikohtumises. Mängu põnevus ja intensiivsus hoidsid fänne küngas serval, kui mõlemad meeskonnad püüdsid saavutada ülemvõimu linnas. City imeline võidutunne ja ülekaal rivaali üle on järgmiseks jalgpallihooajaks kindlasti suureks motivatsiooniks. See mäng tõestas veel kord, et jalgpall on Kirde-Euroopas endiselt üks kõige populaarsemaid ja kirevamaid spordialasid.

Manchester City alistas Inglismaa jalgpalli kõrgliiga 27. voorus kodus Manchester Unitedi 3:1 ja hoiab vahet liider Liverpooliga ühe punkti peal.

Marcus Rashfordi kaheksanda minuti väravast võitis Man United küll avapoolaja, aga teisel poolajal pöörasid Phil Fodeni 56. ja 80. minuti tabamused vaekaussi. Mängu viimase värava lõi üleminutitel Erling Haaland.

Manchester City ülevõim oli täielik: nad hoidsid palli 74 protsenti ajast ja tegid kokku 27 pealelööki vastase kolme vastu. Raami lendas vastavalt kaheksa City lööki ja üks Unitedi sooritus. Nurgalöögid olid City kasuks 15:2.

Tegemist oli Manchester Unitedi jaoks alles esimese kaotusega Inglismaa kõrgliigas pärast 2014. aasta septembrit, kui ollakse poolajal eduseisus. Toona jäädi alla Leicester Cityle 3:5.

Kuna Liverpooli sai päev varem viimasel hetkel jagu Nottingham Forestist, siis säilitas Merseyside’i klubi 63 punktiga liidrikoha. Manchester Cityl on aga 62 ja mängu vähem pidanud Arsenalil 58 silma.

Teises pühapäeval peetud mängus oli Bournemouth võõrsil üle Burnleyst 2:0 (13. Justin Kluivert, 88. Antoine Semenyo).

Vooru lõpetab esmaspäevane mäng Sheffield United – Arsenal.

Kuigi Manchester City kaotas oma hooaja avamängu, suutis nad end taas kokku võtta ja võita linnarivaali Manchester Unitedi. See võit tõestas nende meeskonna sitkust ja võimet taastuda tagasilöökidest. Jalgpallifännid üle maailma jälgisid põnevat mängu ja elasid kaasa mõlema klubi püüdlustele. See võit tõi kindlasti rõõmu Manchester City fännidele ning andis neile uue hingamise alanud hooajaks. Eeldatavasti jätkavad nad tugeva mänguga ja võitlevad tippkohtade eest Premier League’is.

Loe rohkem:  Müncheni Bayern jääb karistuseks fännide toetuseta | Jalgpall