Avageimi kaotanud Audentese SG/Noortekoondis tagas koha poolfinaalis | Võrkpall

1792427h3e7ct24

Estonia’s Audentese SG/Noortekoondis faced a tough battle in the avageimi, but ultimately lost. However, they showed resilience and determination, bouncing back to secure a spot in the semi-finals. With their impressive performance on the volleyball court, this young team has proven their talent and potential. Fans are eagerly anticipating their next match, as they continue to show their strength and skill in the sport.SGlobalize{text_scaling}

Neljapäeval selgus Eesti naiste võrkpallimeistrivõistlustel teine poolfinalist, kui Audentese SG/Noortekoondis võitis veerandfinaalseeria teises kohtumises TBD Pharmatech/Kastret ja jõudis aastase pausi järel nelja parema hulka.

Kui põhiturniiril võtsid Audentese SG/Noortekoondis ja TBD Pharmatech/Kastre omavahelistes kohtumistes kodusaalis 3:1 võidu, siis veerandfinaalseeria esimeses mängus oli 3:2 tulemusega parem Tallinna võistkond. Neljapäevases NET Spordihallis toimunud veerandfinaalseeria teises vastasseisus võitis koduväljakul mänginud TBD Pharmatech/Kastre avageimi 25:16, kuid kaotas kolm järgmist ja pidi vastu võtma 1:3 (25:16, 18:25, 23:25, 21:25) kaotuse, vahendab volley.ee.

Rünnakul 36 tõstega suurima koormuse saanud Nora Lember realiseeris neist 15 (42%) ja lisas võitu neli serviässa. Caterina Cicetti lahendas punktiks 16 rünnakut (efektiivsus 48%), lisas ühe blokipunkti ja lõi Audentese SG/Noortekoondise üheteistkümnest serviässast ühe, mis kokkuvõttes tähendas 18 punkti. Cicetti efektiivsusnäitaja +13 osutus mängu parimaks. Karlotta Kattai lisas 15 punkti. Lisette Loos tõi võõrustajatele 14, Lill Kandimaa 12 ja Berit Hiie üheksa punkti.

Mõlema naiskonna positiivne servi vastuvõtt oli 44%, kuid rünnakul oli mõnevõrra edukam Audentese SG/Noortekoondis, lüües punktiks 44% rünnakutest. Kaotajate rünnakuefektiivsus oli 39%. Blokipunkte kogunes koduvõistkonnale üheksa ja külalistele kaheksa.

Reedel toimub Pärnu spordihallis Pärnu Spordikooli ja TalTechi veerandfinaalseeria teine mäng. Esimese vastasseisu võitis 3:0 tulemusega TalTech. 12. märtsil kell 19.30 jätkavad Viljandis veerandfinaalseeriat Viljandi Metall ja Tartu Ülikool/Bigbank, avamängus oli 3:0 tulemusega edukam Tartu naiskond. Koha poolfinaalis on kindlustanud Rae Spordikool/VIASTON.

Loe rohkem:  TalTech ja Rae alustasid Balti liiga veerandfinaale võidukalt | Võrkpall

Kuigi Audentese SG/Noortekoondis kaotas avageimi, suutsid nad end kokku võtta ja võita järgmised geimid, tagades koha poolfinaalis. See näitab meeskonna võitlusvaimu ja võimekust ning annab lootust edasisteks mängudeks. Audentese SG/Noortekoondis näitas oma tugevat mängu ja kindlat meeskonnatööd, mis on olulised omadused võrkpallis. Nende järgmine vastane peab kindlasti arvestama nende võitlusvalmidusega ja oskusega mängida tugevas koosseisus. Audentese SG/Noortekoondis on tõeline võrkpallitipp ja neil on suur potentsiaal jõuda kõrgemalegi.