Asi mängis hästi, aga Oklahoma State jäi Texasele alla | Korvpall

1705850952 2166211h6d0ct24

Eile toimunud põnevas korvpallilahingus jäi Oklahoma State’i ülikooli meeskond napilt alla Texasele skooriga 70-65. Kuigi mäng oli tasavägine ja mõlemad meeskonnad mängisid hästi, suutis lõpuks Texase ülikooli meeskond oma paremuse maksma panna. Mõlemad meeskonnad näitasid suurepärast kaitsemängu ja kiireid rünnakuid, mis pakkusid pealtvaatajatele pinget kuni viimaste sekunditeni. See mäng tõotab olla hooaja üks põnevamaid ja annab lootust mõlema meeskonna fännidele tulevastele võitudele.

Eesti korvpallur Anna Gret Asi tegi Ameerika Ühendriikide ülikooliliigas 11. asetusega Texase ülikooli vastu hea mängu, kuid Oklahoma State pidi siiski tugeva vastase paremust tunnistama.

Texas alustas kohtumist kiirelt ning asus avaveerandil üheksaga juhtima, säilitades eduseisu ka terve teise veerandi vältel. Poolajaks oli tablool külaliste 39:30 eduseis ja Oklahoma State jäi kolmanda veerandi alguses 11-punktilisse auku.

Seejärel tegi Asi kool aga 10:0 spurdi ning jõudis mõne minuti pärast 45:45 viigini, kuid Texans rebis kolmanda veerandi lõpuks taas neljaga ette. Eduseis paisus otsustaval veerandil veel 16 punktile ning Oklahoma State pidi leppima 66:76 (14:20, 16:19, 23:18, 13:19) kaotusega.

Asi veetis platsil üle 36 minuti, mille jooksul viskas 22 punkti (kahesed 5/6, kolmesed 3/4, vabavisked 3/4), jagas viis resultatiivset söötu, haaras kaks lauapalli, tegi ühe vaheltlõike ja pani ühe bloki.

Hannah Gusters lisas omalt poolt 14 punkti, kuid neli Texase mängijat viskasid vähemalt 15 punkti – resultatiivseim oli 19 punkti, kuue laua, viie korvisöödu ja viie vaheltlõikega Madison Booker. Taylor Jones tegi 18 punkti ja 14 lauapalliga kaksikduubli.

Oklahoma State on sel hooajal teeninud 11 võitu ja seitse kaotust, Big 12 konverentsis hoitakse seitsmendat kohta. Ööl vastu neljapäeva minnakse vastamisi Cincinnati ülikooliga.

Loe rohkem:  Drell tõusis Windy City võidumängus meeskonna resultatiivseimaks | Korvpall

Kokkuvõttes võib öelda, et Oklahoma State’i meeskond mängis hästi, kuid nad ei suutnud Texasele vastu saada. Mäng oli pingeline ja põnev ning mõlemad meeskonnad andsid endast parima. Kuigi tulemus võib olla pettumust valmistav Oklahoma State’i fännidele, näitasid meeskonnad head mängu ja võitlusvaimu. Jääme ootama järgmisi põnevaid kohtumisi ja loodame, et Oklahoma State suudab tulevikus näidata veelgi paremaid tulemusi.