Arsenal alistas tippude heitluses Liverpooli | Jalgpall

2243463hb891t24

Tere tulemast Eesti jalgpalli fännid! Arsenal alistas hiljuti tipptiimi Liverpooli põnevas heitluses. Selle mängu tulemus on pälvinud palju tähelepanu nii kodu- kui ka välismaal, kuna Arsenal suutis tugeva vastase vastu võidu saavutada. Mäng pakub palju diskussiooni ja elevust ning on kindlasti üks hooaja tipphetki seni. Kui olete jalgpalli fänn, siis see mäng on kindlasti midagi, millest tahate osa võtta. Lugege edasi, et saada rohkem teavet selle põneva mängu kohta!

Jalgpalli Inglismaa kõrgliigas alistas Arsenal koduväljakul 3:1 tabeliliidri Liverpooli ja tõusis neist kahe punkti kaugusele.

Kodumeeskond pääses 14. minutil Bukayo Saka tabamusest juhtima, kuid nende eduseis püsis avapoolaja kolmanda lisaminutini, mil Arsenali kaitsja Gabriel õnnetust puutest omavärava lõi.

Arsenal haaras uuesti eduseisu 67. minutil, kui Liverpooli väravavahi Alisson ebaõnnestunud väljalöögi järel jõudis pallile esimesena jaole Gabriel Martinelli, kes suunas nahkkera tühja väravasse. Viimase naela Liverpooli kirstu lõi teisel lisaminutil Leandro Trossard.

Arsenal lõpetas Liverpooli 12-mängulise kaotuseta seeria, mis algas detsembri keskpaigas, ja tõusis ühtlasi neist liigatabelis kahe punkti kaugusele. Liverpoolil on koos 51 ja Arsenalil 49 punkti.

Manchester United kerkis tabelis kuuendale kohale, kui sai koduväljakul 3:0 jagu West Ham Unitedist. Pühapäeval enda 21. sünnipäeva tähistanud Rasmus Höjlund sai jala neljandat mängu järjest valgeks, kui lõi 23. minutil avavärava. Teisel poolajal vormistasid lõppskoori Alejandro Garnacho kaks täpset tabamust.

United on 38 punktiga kuues ja West Ham 36 punktiga seitsmes.

23. voor lõppeb esmaspäeval, kui Brentford võõrustab tiitlikaitsjat Manchester Cityt.

Teised tulemused:

Bournemouth – Nottingham Forest 1:1
Chelsea – Wolverhampton Wanderers 2:4

Kokkuvõttes võib öelda, et Arsenal näitas suurepärast sooritust tipptiimi Liverpooli vastu. Nende võit tõestab nende võimekust ja annab fännidele lootust tulevikuks. Mäng oli põnev ja pingeline ning pakkus jalgpallisõpradele kindlasti nauditavat elamust. Arsenal on tõestanud end tugeva vastasena ja nende võidust jääb kindlasti kauaks rääkima. Jääme huviga ootama järgmisi mänge, sest Arsenal on näidanud, et nad suudavad üllatada ja võita ka kõige tugevamaid vastaseid.

Loe rohkem:  Hispaania superkarika võitja selgub El Clasicos | Jalgpall